Reklama

#maminkaadcera: Zjistěte, co jedna druhé dáváte, a podělte se o svůj příběh

Možná budete překvapené, jak moc se vzájemně obohacujete...
Reklama
9790

Kdo by nikdy nepřemýšlel nad tím, kolik z toho, jaký je, má po rodičích. Alespoň u nás v redakci se nad tím pozastavujeme dost často. I když po otcích se taky něco najde, hlavní charakterové vlastnosti nás jako ženy s ženami pojí s maminkami. Nejde ale ani zdaleka jen o genetiku...

V novém čísle časopisu JOY jsme díky projektu od Oriflame Maminka & dcera pochopily, že mnohem víc než dědičnost má prsty v tom, co máme s maminkami společné to, jak se jedna na druhou díváme. Jak dokážeme ocenit, čím je pro nás náš vztah výjimečný.

Mirka Hynková, senior gold director ve společnosti Oriflame, a její dcera Petra Hynková, studentka a kosmetická poradkyně ve společnosti Oriflame, svým společným příběhem nadchnou i vás. A to nejen na stránkách časopisu JOY, ale i v krátkém videu ze společného focení.

#maminkaadcera: Zjistěte, co jedna druhé dáváte

Máte chuť se o svůj společný příběh se svou maminkou podělit i vy? Vyfoťte se s maminkou, popište svůj příběh a v období od 17. 1.-20. 2. ho nahrajte na www.maminkaadcera.cz. Po skončení období pro zasílání příběhů vybereme ve spolupráci s Oriflame 10 finálových dvojic, které získají produkty Oriflame v hodnotě 5000Kč a jejich příběhy budou zveřejněny on-line. Absolutní vítězky potom čeká i proměna a profesionální focení a stanou se modelkami některého z budoucích katalogů Oriflame. Navíc získají výrobky v hodnotě 30 000Kč. Držte si palce a kontrolujte e-mail.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama