MEGA SOUTĚŽ: Vyhrajte zajímavé ceny s kolekcí Q/S designed by

Populární oděvní řetězec s.Oliver uvádí na trh novou řadu oblečení – Q/S designed by. A vy si můžete nejen dobře nakoupit, ale rovněž vyhrát zajímavé ceny.
10137

Q/S designed by je kolekcí plnou trendy kousků. Jejich designu se tentokrát ujal slavný DJ a producent Robin Schulz. Můžete se tak těšit na pohodlné praktické oblečení, ve kterém se budete cítit i vypadat skvěle.

A co je nejlepší? Značka Q/S designed by si pro vás připravila soutěž o skvělé ceny. A co můžete vyhrát? Kromě již zmíněného zájezdu na Ibizu (soutěž zde: https://goo.gl/4ZwQ1H) máte šanci získat jeden z 25 stylových a designových batohů, které jsou jako dělané na festivaly nebo na rychlé pracovní schůzky a jednu z 25 slevových poukázek v hodnotě 500,- Kč/ 15 EUR do prodejen s.Oliver. Pak už jen stačí abyste si rozšířili šatník o spoustu nových stylových kousků, které se vám budou na léto jistě hodit.

Tím to ale nekončí, hraje se totiž ještě o 3 pennyboardy, na kterých si můžete léto užívat plnými doušky a být cool.

A co je potřeba udělat, abyste se stali těmi šťastnými? Stačí když budete sledovat Q/S designed by na Facebooku, kde se dozvíte všechno důležité. Tak rychle, není na co čekat.

sledujte nás na instagramu