Nevzdávejte se! Návod, jak udělat problematickou pleť se sklonem k akné minulostí

Otestujte své štěstí a staňte se jednou z žen, které budou moci zdarma vyzkoušet produkty VICHY. Rozdáváme 3000 vzorků!
10789

Léto je definitivně pryč a s ním i opálení, které nám pomáhalo v boji proti nedokonalostem pleti. Rozhodně však není nutné smutnit! Stačí si vzít na pomoc ty správné kosmetické produkty právě pro váš typ pleti a i na podzim a v zimě můžete mít vyhráno.

Beauty pravidlem č. 1 je pečlivé, ale také šetrné čištění pleti. S tím vám velmi snadno pomůže Micelární voda Normaderm 3v1, která citlivě odstraní make-up i další nečistoty a zároveň dodá vaší pleti nutnou dávku svěžesti.

Bod č. 2 také jistě znáte. Není jím nic jiného než hydratace. Mnoho žen se domnívá, že pleť se sklonem k nedokonalostem hydratovat nepotřebuje, to je však zásadní chyba, i problematická pokožka touží po hydrataci. Je však třeba zvolit lehký přípravek, například denní péči Normaderm, která vám umožní kontrolu nad leskem.

A na závěr make-up. Pro dodání sebevědomí a skrytí nedokonalostí i akné je vhodné vysoké krytí. Rozhodně však make-up nesmí působit jako maska. Make-up Dermablend 3D KOREKCE má lehkou strukturu, vyplní drobné jizvičky, skryje nedokonalosti, zkrotí lesk, vydrží celý den a navíc působí proti vzniku nedokonalostí. To stojí za vyzkoušení, no ne?

A nyní máte jedinečnou možnost! Od 1. listopadu 2017 můžete vyplňovat níže vložený formulář, jehož odesláním se automaticky zařazujete do výběru žen, ze kterých první tři tisíce obdaruje níže vypsanými vzorky!

Výherkyně 10 balíčků plných produktů VICHY:

Barbora Prokopová
Diana Sidorová
Marcela Pavlíková
Kateřina Malá
Irena Komnacká
Petra Kratochvílová
Vendula Mikolášová
Kateřina Wielgusová
Zorica Nikolić
Andrea Snoblova
 
sledujte nás na instagramu