Reklama

Přírodní péče: Objevte kouzlo toskánské hair kosmetiky Biofficina Toscana díky vzorkům od nás pro vás

Zapište se do naší testovací crew a namíchejte si šampon podle svých představ.
Reklama
9496

Přírodní kosmetiku milujeme už dlouho. Zatímco dřív jsme věřily tom, že abychom se zbavily všech nedokonalostí, musíme na kosmetickém poli bojovat hezky zostra, dnes už víme, že pokud na boj zcela rezignujeme a naučíme se žít s přírodou v souladu, budeme slavit mnohem větší úspěchy. Nemluvíme jen o beauty přípravcích, které mají zmírnit problémy aknózní pleti, mluvíme i o spokojené pokožce celého těla a o vlasech, které jsou odrazem našeho životního stylu.. 

Nesnažte se hledat produkty, které slibují díky svému chemickému složení doslova zázraky na počkání, a díky našemu objevu – vlasové kosmetice Biofficina Toscana – se vydejte radši cestou šamponových koncentrátů a možnosti namíchat si šampon na míru

Není potřeba se strachovat, že pro výsledek, který jste si vysnily, musíte absolvovat výběrové řízení na produkt, který alespoň zčásti splní vaše očekávání. Stačí jednoduše zkombinovat jeden ze čtyř šamponových koncentrátů (jemný, posilující, pro objem a čistící) společně s voňavým hydrolátem a máte hotovo. Ředit můžete vzájemně oba produkty s vodou podle svých potřeb, zároveň se ale nemusíte bát, že byste špatným poměrem šláply vedle.

A navíc? Vlastním přípravkem pro ošetření a posílení vlasů nic nekončí, pečovat o své kadeře můžete dále i díky Biofficina Toscana kondicionérům, nebo vlasovým krémům. 

A čím je dále výjimečná právě kosmetika Biofficina Toscana? 

1. Všechny ingredience pochází z Toskánska.

2. Její tvůrci neustále investují do výzkumu a patentují svoje unikátní složení, takže nejde jenom o tradiční přírodní kosmetiku, ale skutečně o tu která je maximálně účinná.

3. Všechny výrobky jsou certifikované od BIO ECO COSMESI.

4. Výrobky nejsou testované na zvířatech.

5. Dále také produkty neobsahují GMO.

6. Při výrobě jsou použity výhradně přírodní suroviny, které pocházejí v maximální míře z ekologického zemědělství.

7. Všechny produkty jsou testované na obsah niklu, a proto jsou vhodná i pro jedince s citlivou pokožkou.

Taky už si na svůj must have list píšete s nadšením produkty značky Biofficina Toscana. Máme pro vás malý návrh, zkuste získat prvních pár vzorků zdarma od nás hned teď. Stačí vyplnit pár osobních údajů a můžete se těšit na přírodní vlasovou kosmetiku jako dárek. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama