Revoluce v rozčesávání vlasů! Vyhrajte nový hřeben na mokré vlasy od Tangle Teezer!

Která žena by nechtěla mít krásné vlasy?
11760

Celý proces péče o nádhernou hřívu začíná stravou, tedy přísunem dostatečného množství vlasům prospěšných živin. Velkou roli v kvalitě vlasů hrají i kosmetické přípravky – a to jak šampony a masky, tak stylingové a ochranné produkty.

To všechny velmi dobře víme. Ale i v beauty odvětví nastane čas od času malá či větší revoluce. A ta aktuální se týká právě péče o vlasy! Zákaz rozčesávání mokrých vlasů po mytí jinak než prsty během nanášení kondicionéru je tabu!

Česání vlasů slouží nejen k odstranění prachu, lupů a stylingových přípravků, ale také k udržení zdravých, lesklých a pevných vlasů bez tahání a lámaní.

Pravidlo, že by vlasy nikdy neměly být rozčesávány silou a táháním, protože, tak se tak narušuje vlasové vlákno i pokožka hlavy, stále platí. Anglická značka Tangle Teezer, která je špičkou ve své kategorii v rozčesávání vlasů a vyrábí už několik let originální a stylové hřebeny, však přišla s novinkou v podobě řady hřebenů WET DETANGLER, jež mají rukojeť a jsou určené hlavně pro mokré vlasy! Jejich dlouhé štětiny snižují lámání a vytrhávání vlasů a krátké štětiny vlasy uhladí a dodají lesk.

TIP od Veroniky, manažerky značky Tangle Teezer: „Kartáče jsou vyrobené z recyklovaného plastu, takže jsou ideálním pomocníkem rovnou do sprchy.

Toužíte tuto novinku vyzkoušet? Můžete! Máme pro vás soutěž o 3x2 inovativní hřebeny WET DETANGLER. Jeden pro vás a druhý třeba pro nejlepší kamarádku?! No není to skvělé?

Stačí do 11. října 2018 vyplnit soutěžní formulář níže a správně odpovědět na otázku: „Odkud pochází značka Tangle Teezer?“ Jména tří výherců budou po skončení soutěže zveřejněny přímo zde.

Balíček se dvěma inovativní hřebeny WET DETANGLER mohou očekávat: Barbora Rampasová z Prahy, Alena Durdilová z Jičína a Zuzana Chmelová z Olomouce. Gratulujeme!

sledujte nás na instagramu