Reklama

Seznamte se: 24 hodin podle fashion návrháře Matthew Williamsona

Welcome to the jungle!
8352

Pokud vás jako první asociace k Welcome To The Jungle napadl hit hard rockové skupiny Guns N'Roses, asi vás zklameme. Naše myšlenka byla ale při použití zažité fráze o něco poetičtější. S myšlenkou džungle se totiž hravě dá spojit i poslední kolekce Matthewa Amazonia Collection, která je plná pestrých barev, květinových vzorů a detailně propracovaných aplikací, které milujeme. Stačí si zběžně prolétnout návrhářův Instagram a pokud pro vás není stvořen jen black&white minimalismus, zamilujete se taky.

Matthew (44) ale zdaleka není jen britským módním návrhářem. Jeho portfolio nabízí i interiérový design, potisk látek a pár doplňků pro váš pracovní stůl a kancelář.

Jeho standardní pracovní den pak začíná v 7.00 velkým espressem, ovocem a kouskem pečiva. Rutinu příliš nezná protože se intenzivně pouští do nových a nových projektů. Londýn, ve kterém Matthew žije, navíc nikdy nespí, a tak o novinky není nouze. Matt rád přijímá nové výzvy a stejně jako v létě 2013 oznámil spolupráci s módním řetězcem Lindex, pro který navrhl kolekci plnou ženských sofistikovaných kousků v růžové, černé a inkoustově modré, už několikátý rok navrhuje pravidelně i design kosmetické taštičky pro Toni&Guy.

Poslední beauty bag s motivem pavích per a divokých zvířat fialovo-růžové barvy plný miniatur produktů od Toni&Guy navíc od nás a fashion pop up eventu DE:CLONE by Toni & Guy, který proběhne 16. 4. ve Slovanském domě v Praze, můžete získat!

PRAVIDLA SOUTĚŽE: Do nedělní půlnoci 10. 4. stačí správně zodpovědět otázku v následujícím formuláři společně s vyplněním všech kontaktních údajů. V průběhu pondělního dopoledne vybereme 6 správných odpovědí a jejich autory budeme kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem s podrobnostmi o vyzvednutí VÝHRY na akci DE:CLONE 16. 4.kam je nutné registrovat se na na rezervace.douglas.cz pro free vstup.

TÝDEN SOUTĚŽÍ od nás pro vás s JOY & Toni&Guy 

UPOZORNĚNÍ: Všechny výhry bude nutné vyzvednout přímo na eventu DE: CLONE 16. dubna 2016 ve Slovanském domě, takže se určitě nezapomeň registrovat na rezervace.douglas.cz. Na stejné adrese si můžete vytvořit také rezervaci na líčení a česání, které na akci bude pro všechny registrované zdarmaVstup je free a pouze pro starší 16ti let.

Reklama
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama