Soutěž o exkluzivní kartáček Philips Sonicare DiamondClean

Ozdobte svůj úsměv diamanty...
10771

Krásné a zdravé zuby jsou nejlepším modním doplněk, který známe. Rozzářete svůj úsměv a oslňte okolí pomocí sonického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean. 

Vaše zuby zbaví pigmentových skvrn od kávy, čaje nebo vína, odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček a vyčistí i těžko dostupná místa ve vašich ústech. Během dvou týdnů zlepší kondici vašich dásní a díky pěti různým programům čištění, si sami můžete zvolit, jakou intenzitu pro své dásně zvolíte. 

Úžasný Sonicare DiamondClean pořídíte za 5699 Kč a na výběr máte z pěti různých barevných odstínů. Pokud se chcete dozvědět více informací, mrkněte na www.philips.cz/sonicare. 

Nyní máte možnost zasoutěžit si s JOY o tento perfektní kousek a vítěze dTestu v kategorii elektrických kartáčků, a věnovat mu čestné místo ve vaší koupelně. Zahalte svůj úsměv do třpytu diamantů a užijte si obdiv všech okolo. Se Sonicare DiamondClean je to snadné.

Soutěžní otázka zní : Jaké barvy zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean jsou k dostání? Soutěžit můžete do pátku 13.10.2017, kdy budeme losovat výherce.

Přejeme hodně štěstí!

sledujte nás na instagramu