Reklama

Soutěž o sonický kartáček Philips Sonicare for Teens

Krásné a zdravé zuby v každém věku...
11194

To je sen a touha snad všech z nás. Pokud zvažujete pořízení sonického kartáčku, novinka od značky Philips Sonicare je pro vás to pravé.

Jestliže se sonickým zubním kartáčkem teprve začínáte, případně nosíte rovnátka, oceníte šetrný kartáček pro začátečníky Philips Sonicare for Teens. Díky programu Easy Start můžete během prvních 14 dnů čištění postupně zvyšovat výkon čištění a na sonickou technologii si zvykat postupně.

Philips Sonicare for Teens vás zároveň zbaví až 7x více plaku než manuální kartáček, za pouhé 2 týdny výrazně zlepší stav vašich dásní a díky unikátnímu tvaru těla kartáčku efektivně vyčistíte i obtížně dostupná místa v ústech. Dvouminutový časovač vám navíc ohlídá, abyste si zuby vyčistili dostatečně.

Cena je 1 899 Kč, seženete jej ve čtyřech stylových barvách a součástí balení je i praktické cestovní pouzdro. Více na www.philips.cz/sonicare

Jak funguje sonická technologie u kartáčků Philips Sonicare? https://www.youtube.com/watch?v=B8hDg77ZUcM

Toužíte sonický kartáček Philips Sonicare for Teens vyhrát? Nyní máte šanci! Stačí odpovědět na soutěžní otázku a my vám budeme držet pěsti.

Soutěž trvá do 19.3.2018.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama