Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

Soutěž o voňavé novinky Nivea

Udělejte si čas pro sebe, i malá chvilka dokáže zázraky…
10617

Zkuste si ale v běhu každodenních starostí a povinností najít chvilku sama pro sebe. Chvilku, kdy nebude existovat nic kromě vás! 

Úplně dokonale se budete cítit, když pravidelně zahrnete své tělo a pokožku péčí těch nejlepších produktů. Dopřejte si kombinaci největšího luxusu a udělejte si každý den svůj malý rituál.

Nová NIVEA Tělová mléka s oleji nabízejí intenzivní péči oleje v tělovém mléku, které se rychle vstřebá a nádherně voní. Hýčkající složení s cennými oleji pokožku intenzivně hydratuje po celých 24 hodin a zanechá ji sametově hebkou a zářivou. Jemné vůně zároveň potěší a okouzlí smysly... 

Delikátní Třešňový květ & jojobový olej, smyslná Růže & arganiový olej, jemná Vanilka & mandlový olej a exotické Kakao & makadamiový olej. Záleží jen na vás, na kterou vůni budete mít zrovna náladu. Ať už si ale vyberete kteroukoliv, rozhodně nebudete litovat. Všechny vůně jsou krásné a vystihují naprosto přesně to, co mají. Nebojte se proto otestovat klidně všechny! 

A protože pro vás chceme vždy jen to nejlepší, máte nyní šanci všechny tyto čtyři tyto skvělé produkty vyhrát. A rovnou k nim dostanete ještě dvě voňavé pěny do sprchy a antiperspiranty! Na deset z vás čeká krásný balíček Nivea v hodnotě 800 Kč. Soutěžit můžete do 04.9.2017, poté vyhlásíme výherce!

 

Výherci soutěže Nivea jsou : Jaroslava Štorková, Michaela Bučková, Liliana Válková, Lenka Jechová, Markéta Hajduková, Kateřina Ottmarová, Kateřina Derychová, ANdrea Šímová, Hana Piškulová, Kamila Košťálová!

GRATULUJEME!