SOUTĚŽ | Postavte se měsíční výzvě a vyhrajte jednu ze tří luxusních cen

Tak hurá do JOY VÝZVY a odměna vás nemine.
11413

Celá redakce časopisu JOY se během příprav červnového čísla, které je právě teď v prodeji, potýkala s osobními výzvami. Šéfredaktorka Val si dala za úkol každý den cvičit, Karolína vydržet 30 dní bez cukru, Klára bez Instagramu a Petra bez kávy. Fashion redaktorka Mája se zařekla, že si bude měsíc psát poctivě deník a beauty redaktorka Týna si naordinovala každodenní meditaci. To, jak nám to šlo, se dočtete právě nyní v červnové JOY!

Napadá vás také něco, s čím byste se po dobu 30 dnů chtěli poprat? Jděte do toho a my vám umožníme vyhrát jednu z následujících cen!

1| Odolný fotoaparát Nikon COOLPIX W300 v hodnotě 11 390 Kč

S fotoaparátem COOLPIX W300 se nemusíte bát žádné výzvy! Tento trendy kompakt dokáže fotit i natáčet v hloubce až 30 m bez použití podvodního pouzdra, je prachotěsný, odolá až teplotě −10 °C a pádu z výšky až 2,4 m!

Opravdu oceňujeme i možnost synchronizace fotoaparátu s chytrým zařízením, například mobilem, díky kterému máte fotky ihned po vyfocení připravené ke sdílení třeba na sociální sítě. Mobil navíc můžete použít pro dálkové ovládání fotoaparátu, čímž se vyhnete trapným situacím se samospouští.

Ke COOLPIXu je navíc k dostání opravdu bohaté příslušenství – objektivy, držáky pro autoportréty, ochranné i trendy obaly, držák na kolo, popruh k upevnění na hrudník nebo třeba podvodní blesk Nikon, díky kterému můžete pořídit super fotky i v temném prostředí pod vodou.

2| Ubytování na jednu noc + šestichodové degustační menu pro dvě osoby v pražském hotelu Chateau St. Havel **** v hodnotě 6 000 Kč

Chateau St. Havel **** - wellness hotel je kompletně zrekonstruovaný novogotický zámek ležící uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky v klidném prostředí poblíž centra na Praze 4 v Krči.

Zámecký hotel nabízí ubytování v celkem 28 dvoulůžkových pokojích. Součástí hotelu je i zámecká restaurace Chateau Svatý Havel. Každý měsíc kuchaři připravují pro hosty vynikající degustační menu. Šéfkuchařem restaurace není nikdo jiný než mediálně známý Ondřej Slanina – protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci.

Hotel dále nabízí prostory pro pořádání svateb, narozeninových oslav, konferencí a meetingů. To vše je doplněno o zámecký wellness a golfový klub s areálem.

3| Tři hodiny hry v TEPfactoru + ubytování ve VIP pokojích pro 1 výherkyni + 3 kamarády v hodnotě 7 548 Kč

V TEPfactoru na Slapech prověříte týmovou souhru, zažijete hodiny zábavy, adrenalinu a vzrušení při plněný různorodých úkolů inspirovaných známou TV show Pevnost Boyard. Čeká Vás tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Připraveno je pro Vás pětadvacet herních úkolů s pohyblivými překážkami, kde v týmu dvou až pěti osob plníte čtyři kategorie úkolů zaměřených na fyzičku, trpělivost, logiku a zručnost. Po úspěšném zdolání všech úkolů se Vám otevře truhlice s pokladem.

To však není všechno! Kromě tří hodin hry vás v rámci výhry čeká noc ve dvou dvoulůžkových VIP pokojích.

A teď návod, jak soutěžit a třeba i vyhrát!

a)      Vyberte si libovolnou výzvu, které se na 30 dní postavíte.

b)      Pečlivě vše dokumentujte na Instagram – v průběhu celého měsíce je třeba nahrát minimálně 4 fotografie (1 foto týdně) s hashtagy #casopisjoy & #joyvyzva.

c)       Začněte sledovat 4 následující IG účty: @joy_czechrepublic, @chateau_st_havel, @tepfactor a @nikon_cz_sk.

Na konci měsíce (čas na splnění výzvy máte do 21. června) vybere redakce časopisu JOY 3 autory nejlepších fotek, kteří splnili veškeré podmínky soutěže a kontaktuje je prostřednictvím zpráv na Instagramu.

SOUTĚŽ UKONČENA

Fotoaparát Nikon COOLPIX W300 v hodnotě 11 390 Kč vyhrává @gabiinwanderland, která se rozhodla vyhlásit stopku stěžování si a více vnímat pozitivní maličkosti každodenního života.
Šestichodové degustační menu a noc pro dvě osoby v pražském hotelu Chateau St. Havel **** v hodnotě 6 000 Kč získává @nedokonalamamka, která každý den poctivě připravovala zdravé snídaně a začala pracovat na tom, aby se více líbila nejen sama sobě.
Tři hodiny hry v TEPfactoru + ubytování ve VIP pokojích pro 1 výherkyni + 3 kamarády v hodnotě 7 548 Kč si zaslouží @niky.janu, která vydržela celý měsíc minimálně 1 hodinu denně sportovat.
 
sledujte nás na instagramu