Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

SOUTĚŽ s adidas Běh pro ženy | Zaběhněte si svůj první závod s kamarádkou a vyhrajte sportovní outfit v hodnotě až 10 000 Kč!

Máme pro vás jedinečnou příležitost zaběhnout si trénink pod taktovkou profesionálních adidas Runners trenérů + získat startovné i zbrusu nový běžecký outfit na adidas Běh pro ženy pro vás i vaši kamarádku!
11606

V sobotu 8. září v 18:00 odstartuje z pražského náměstí Republiky naprosto jedinečný adidas Běh pro ženy 5 km, kterého se mohou zúčastnit pouze ženy! Tak neváhejte, domluvte se s kamarádkou, zaregistrujte se a užijte si podvečerní Prahu z úplně nového úhlu pohledu. 

Trasa centrem Prahy je dlouhá pouze 5 km, tudíž ji za podpory fanoušků zvládne opravdu každý! Nebude chybět adidas Runners cheering zone, která každého běžce povzbudí k ještě lepšímu výkonu a namotivuje jej zrychlit.  A pokud se vám běh opravdu povede, můžete si nechat vyrýt čas na medaili!

Startovné zahrnuje startovní číslo, časomíru, sportovní tašku, občerstvení na startu i v cíli, medaili, vstup do technického zázemí, možnost předzávodního proběhnutí, MHD v den závodu zdarma a v neposlední řadě také Marathon Music Festival – hudební doprovod od šaten až do cíle. Více informací o běhu najdete ZDE.

Navíc se v rámci sobotního programu můžete také před startem potkat se členy adidas Runners v adidas zóně, kde bude připraven doprovodný program pro všechny účastnice adidas Běhu pro ženy 5 km.


To je skvělé, že? A ještě lepší je, že my pro vás máme super soutěž o krásné ceny! Stačí vyplnit do 24. srpna 2018 registrační formulář na konci článku, odpovědět na soutěžní otázku a jedna ze tří cen může být vaše! Výherkyně kontaktujeme e-mailem, tak nezapomeňte kontrolovat svou schránku!

1. výhra2x registrace  na adidas Běh pro ženy konající se 8. září od 18:00 v Praze + 2x trendy sportovní adidas outfit v hodnotě 10 000 Kč*
2. výhra2x registrace  na adidas Běh pro ženy konající se 8. září od 18:00 v Praze + 2x trendy sportovní adidas outfit v hodnotě 7 000 Kč*
3. výhra2x registrace  na adidas Běh pro ženy konající se 8. září od 18:00 v Praze + 2x trendy sportovní adidas outfit v hodnotě 5 000 Kč*
 
Podmínkou pro obdržení výhry je účast na alespoň jednom adidas Runners tréninku, který je zdarma a koná se dvakrát týdně v Praze (profesionální adidas Runners trenéři Vás na něm naučí správnou techniku běhu, poradí, jak trénovat před závodem, na co si dát při běhu pozor a navíc si vyzkoušíte, v jakém tempu dokážete závod uběhnout.) + účast na adidas Běhu pro ženy 5 km, před nimž obdržíte celou výhru.
 
Soutež byla ukončena - všechny výherkyně (Barbora D. + Dagmar D., Anna H. + Michaela M. a Regina K. + Kateřina K.) byly informovány e-mailem obsahujícím registrační kódy, pomocí kterých se musí na běh registrovat, a to nejpozději do 2. září!
A třeba právě takovou běžeckou výbavu můžete vyhrát! No není to krása? Další sportovní kousky nejen na běh najdete na www.adidas.cz.