Reklama

SOUTĚŽ: Udělejte si radost a získejte telefon Huawei Nova Titanium Grey

Komu by neudělala radost malá #tech novinka!
Reklama
9957

Telefon nosíme s sebou na každém kroku. I když nemá čtyři nohy, pomalu se stává nejlepším přítelem člověka. Možná právě proto je ale důležité vybírat toho nejlepšího kamaráda s patřičnou rozvahou. 

Nejsme úplně technicky zdatné, a proto je pro nás dost zásadní, jak náš telefon vypadá. Tlumené barvy, kvalitní materiály, minimální váha a elegantní tvary. Rozhodující je pro nás i kvalita fotoaparátu, protože právě fotky jsou pro nás tou správnou cestou, jak uchovat všechny vzpomínky na super cesty, skvělé jídlo, nebo posezení s přáteli. 

No dobře, když máme zrovna chvilku volna, chceme aby náš stroj nerozhodilo hraní her a abychom měly jistotu, že když ho náhodou někde omylem zapomeneme, nikdo ho nebude mít chuť vzít, potřebujeme čtečku otisků prstů. 

Máte podobné požadavky na mobilní telefon jako my? Máme pro vás tip na kousek, který splní všechno, co od telefonu očekáváte a aby toho nebylo málo, máme pro vás přesně o něj i soutěž. Seznamte se s fešákem Huawei Nova Titanium Grey a vyplňte soutěžní formulář. Šťastného výherce budeme losovat už tento pátek 3. března 2017.

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama