Reklama

Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

SOUTĚŽ | Vyhrajte troje boty ECCO dle vlastního výběru!

Trendy jsou důležité, ale u obuvi je nutné myslet také na kvalitu!
11611

ECCO spojuje kvalitu, moderní vzhled, eleganci a neuvěřitelné pohodlí. Ať už si vyberete tenisky, nazouváky, sandálky nebo lodičky, vždy budete mít nohu jako v bavlnce.

Našimi hlavními favority jsou u ECCO tenisky SOFT 8 LADIES a model GILLIAN, které se vyrábí v krásných barevných provedeních a dokonale se hodí jak ke sportovnímu looku, tak k elegantnějším modelům. Pokud patříte mezi milovníky sportovní elegance a rádi jste občas za rebela, pak jsou to boty přímo pro vás. Skvěle si rozumí s dámským kostýmkem, ale i se sukní a basic tričkem!

 

A jaký model si vyberete vy?

Máme tu pro vás soutěž o 3 páry dle vlastního výběru! Stačí, když vyplníte soutěžní formulář níže a na facebooku JOY Czech Republic do komentáře pod soutěžní příspěvek napíšete, které boty si s největší pravděpodobností vyberete. Nemusíte se bát, že by to byla v případě výhry vaše finální volba, jen nás zajímá, který model patří mezi vaše favority!

A to je vše. Soutěž běží od 2. srpna 2018 do 9. srpna 2018 a po jejím ukončení budeme 3 výherce kontaktovat emailem, tak nezapomeňte splnit všechny podmínky soutěže a kontrolovat svou emailovou schránku.

Držíme vám palce!

Aktualizace: Soutěž byla ukončena a k výhře gratulujeme Gabriele K. z Prahy, Magdě V. z Plzně a Anetě L. z Hradce Králové. Všechny výherkyně budou kontaktovány mailem.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama