Reklama

SOUTĚŽ: Vyhrajte voucher na nákup ve Fashion Arena Prague Outlet v hodnotě 500 Kč

Užijte si předvánoční nákupy a udělejte si radost díky Fashion Arena Prague Outlet.
Reklama
9658

Zastavit se, setkat se s přáteli u vánočního pohoštění a příjemného vánočního nakupování, to vše nabízí třeba Fashion Arena Prague Outlet, která je v těchto adventních časech zahalena do vánoční atmosféry díky světelné výzdobě, aranžím, koledám a dalším doprovodným víkendovým programům, jako je fotokoutek s okamžitým tiskem, vánoční nápoj zdarma, balení dárků zdarma při nákupu nad 2000 Kč a dalšími.

 Od 3. do 22. prosince je v provozu vánoční Lounge, který zákazníkům nabídne:

Chill-out zónu

Giftisimo – balení dárků

Frezia Fleur – originální vánoční dekorace a dárky

KARE DESIGN – designový nábytek a doplňky 

Fashion Arena Prague Outlet nabízí více než 200 značek s 30 – 70% slevami každý den. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00. Do Fashion Areny se dostanete ze zastávky metra Depo Hostivař autobusem zdarma nebo od kisoku Best Tour z ulice Na Příkopě mini autobusem za 100 Kč. 

Fashion Arena Prague Outlet vám ale ve spolupráci s JOY nabízí ještě něco navíc – soutěž o 5 voucherů v hodnotě 500 Kč na nákup ve všech obchodech v Fashion Arena Prague Ooutletu. Stačí vyplnit pár bodů v našem formuláři a odpovědět správně do 19. 12. 2016 na soutěžní otázku a máte hotovo. Už 20. 12. oznámíme na konci článku jména 5 výherců, které budeme kontaktovat e-mailem. 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama