Reklama

SOUTĚŽ: Získejte jednu z 5 poukázek na nákup v butiku Forever 21

Stačí správně vyplnit formulář!
Reklama
9149

Legendární americká módní značka konečně vstupuje i na český trh a ty nejžhavější módní trendy za dostupnou cenu si odteď můžete dopřát i vy! Soutěžte s námi a získejte dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup svého prvního stylového kousku.

Trávíte každé ráno dlouhé minuty přemýšlením nad tím, co si vezmete na sebe? Nebaví vás stále dokola střídat ty stejné kombinace a ocenili byste nějaký mladý, svěží, chic kousek? V tom případě je americká značka Forever 21 stvořená právě pro vás. S ní totiž každý den přicházejí ty nejžhavější módní trendy, které vám představí neotřelé kombinace, zajímavé střihy a nápadité doplňky.

Jednu takovou kombinaci jsme připravili i pro vás a je na vás správně odpovědět.

 

Přesně 5 správných odpovědí získá dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v nové prodejně Forever 21, která své brány otevře 24. 9. v 10 hodin v Centrum Černý Most. Pokud nezvítězíte, nezoufejte a buďte mezi prvními 200 příchozími v den slavnostního otevření. Budete odměněni dárkovým poukazem v hodnotě 250 Kč. Pozn. redakce: Veškeré dárkové poukazy budou platné pouze v den slavnostního otevření. 

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama