Reklama

SOUTĚŽ: Získejte permanentku nebo jeden z VIP vstupů do fitness Red Fit

Začalo jaro a my jdeme do sebe! Jdete do toho s námi?
Reklama
9959

Dost bylo vymlouvání. Zima je oficiálně u konce a příprava na teplé měsíce / plavkovou sezónu nebo jakkoliv tomu chcete říkat. Netvrdíme, že je nutné podstupovat šílené diety a plnit výzvy, ve kterých si budeme namlouvat, že hravě shodíme desítky kil. Nechceme vám nic nalhávat, tohle už jsme v redakci vzdaly dávno. Jednu výzvu jsme si ale přece jen daly – zpevnit se a jednoduše se přepnout ze zimního spánku do aktivního života.

Nejsme na to navíc ani samy. Máme pomocnice z týmu fitness centra Red Fit. Dámské fitko pro dámy? No jasně!

Která z nás nikdy nechtěla patřit do VIP dámského klubu... Teď máte jedinečnou možnost!

Red Fit je fitness pro ženy s osobním přístupem, kde se věnují formování postavy, zdravému životnímu stylu, relaxaci, zkrášlování a samozřejmě také zdravému stravování.

Fitness nabízí cvičení na profesionálních strojích VacuShape, Vacu Fit, Power Plate, ale také kardio zónu, unikátní program změny postavy za 20 dní, široké spektrum skupinových lekcí od jógy až po novinku Fat Killer a cvičení pro maminky s dětmi. Takže pokud plánujete vyrazit cvičit s malým doprovodem, bude o něj dobře postaráno. 

Kromě sportování nabízí Red Fit také zkrášlující zónu. Zde jsou připraveny zeštíhlující, proticelulitidní, detoxikační zábaly Body Wraps a zábaly pro sportovce. Nechybí ani Beauty Salón, kde si můžete dopřát kosmetické procedury a péči, jako je metoda lepení řasy na řasu, masáže, úprava nehtů či samoopalovací nástřiky.

Tak ale konečně k věci! Nadchly jsme vás a máte chuť si v Red Fit studiu užít ukázkovou VIP lekci zdarma? Stačí vyplnit do 5. března soutěžní formulář přímo tady a už 6. března hledat své jméno mezi výherkyněmi. První vylosovaná od nás získá permanenku na 3 měsíce, dalších 5 z vás potom VIP vstup, který obsahuje 30 min Power Plate s trenérkou, 30 min Vacu Fit a neomezené kardio. 

Jdete do toho?

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama