Užijte si svůdný podzim s Avonem a Darou | Soutěž o 5 kosmetických balíčků v hodnotě 2000 Kč

Vyhrajte dekorativní kosmetiku AVON z kolekce Beauty by Dara a vyzkoušejte tak kosmetické novinky, které pro vás vybrala sama slavná zpěvačka.
11718

Odzbrojující výrazný pohled, jemné třpytky i metalické odlesky, to vše je aktuálně v kurzu. A kdy jindy tyto krásné trendy vyzkoušet, než v období FASHION WEEKŮ?

Jak by Dara Rolins popsala svůj styl? A které aktuální trendy ji nejvíce zaujaly? Na to i mnohem více jsme se exkluzivně pro vás zeptali!

Blíží se období večírků, oslav a konec roku. Máte osvědčený tip na správný „party look“? Oblíbený kousek v šatníku a k tomu vybrané líčení, které vždy zaujme? Prozraďte nám, bez jakých beauty pomocníků se při přípravě na party neobejdete!

Jednoznačně to chce trochu třpytek. Ty se hodí ke každému večírku. Něco, co nás rozsvítí. Je třeba ale dodržet hranici mezi vkusem a nevkusem, to znamená, opatrně s nimi!

Osobně bych zvolila jeden kus oblečení s výrazným potiskem nebo flitry.  A pokud jde o make-up, postupovala bych velice podobně. Nebála bych se výrazného líčení s metalickými efekty – ale opět, ne tunu a ne všude. Když zvolíte výraznější, třpytivé oční stíny, tak na rty použijte už jen jemný odstín matnější rtěnky. Zaujala mě novinka Avonu – rtěnka Luminous Velvet – která zanechá přesně tento žádaný matný efekt a k tomu se jemně třpytí díky metalickému efektu.

Podzim se nese ve znamení FASHION WEEKU po celém světě. V hlavní roli jsou nejen nejnovější módní trendy, ale i ty v oblasti beauty. Jaká novinka vás tento rok nejvíc zaujala a proč?

Letošní podzim i zima vypadá na odvážné kombinace plné výrazných vzorů, ale také na kvalitní minimalistické kousky, které má každá žena v šatníku a tu „divočinu“ šikovně doplní. Z jarních kolekcí přecházejí do té podzimní hravé sportovní prvky, které vytvářejí s elegantním outfitem super kontrasty, a to se mi moc líbí. Typickým příkladem jsou kalhoty s puky a barevnými pruhy po stranách. Také už dávno neplatí, že tenisky se hodí jen do posilovny...Právě tahle hravost s prvky rebélie mě jednoduše baví. A hlavně je nejen v kurzu, ale zároveň vás okamžitě omladí a dodá energii!

Co se týká beauty světa, nejbližší mi je trend „super řas“, které jsou dostatečně dlouhé a výrazné, ale nepůsobí nepřirozeně. Na takhle výrazný „kukuč“ se mi osvědčilo používat řasenku, která má v sobě více efektů, prodlužující i zahušťující.

Jak byste popsala svůj beauty styl? A jak svůj módní styl?

Můj beauty styl úzce souvisí s tím módním. Ale také s mojí profesí. Na jevišti jsem jednoznačně víc odvážná než v civilu. Pro běžný život si vystačím s drdolem, lehkým make-upem, řasenkou a balzámem na rty. Když jdu na jeviště nebo si sednout s kamarádkami na víno, dám tomu přesně 15 minut. Všechno zvýrazním, přidám černou linku, zhušťující a prodlužující řasenku a oční stíny. Rty si výrazně líčím jen na focení. A pokud jde o módu, to jak se oblékám už za ty roky všichni díky médiím moc dobře ví - šaty a podpatky nosím jen výjimečně.

Backstage focení s Darou Rolins

A nyní soutěž pro vás! Pět čtenářek JOY má jedinečnou šanci vyhrát trendy kosmetické balíčky AVON v hodnotě 2000 Kč.

1x Řasenka Big and Extreme, 10 ml

1x Luminata EDP, 50 ml

3x Rtěnka Luminous Velvet, 3,6 g   

1x Bronzové tónovací perly, 22 g

1 x Lak na nehty, 10 ml