Reklama

Zahrajte si s námi vánoční online hru o hodnotné ceny!

Probuďte v sobě hravost a zpříjemněte si vánoční čas!
Reklama
12664

Vánoce jsou pro spoustu lidí obdobím plným spěchu a stresu. Celé to začíná přemýšlením o dárcích a šetřením financí. Oříškem je i plánování návštěv tak, abychom se potkali s co nejširší rodinou. A vrcholem boje za nádherné svátky plné radosti je běhání po obchodech, úklid a hodiny strávené v kuchyni.

Ani na chvilku však není třeba pochybovat, že to za to stojí. Není nic krásnějšího než rozzářené tváře dětí i dospělých, když se sejdou u jednoho stolu se svými nejbližšími. A co teprve ty pocity štěstí, když můžeme své okolí obdarovat věcmi či zážitky, které si celý rok přáli?!

A protože i my rádi děláme radost všem našim věrným čtenářům a čtenářkám, připravili jsme pro vás letos zábavnou online hru o krásné ceny!

Od 14. listopadu do 31. prosince 2019 se budete moci kdykoliv během dne odreagovat u hry z prostředí nákupního centra, kde hráči musí zdolat stanovené překážky. Úspěšní hráči budou odměněni zařazením do slosování o hodnotné ceny.

MECHANIKA HRY

1. Před prvním hracím pokusem se musí každý uživatel zaregistrovat. Zabere to ale jen chviličku!

2. Hra startuje na parkovišti před nákupním centrem. Vaším úkolem je správně naskočit do nákupního vozíku. Vozík se rozjíždí a následně musíte přeskakovat překážky v podobě krabic. Pokud překážku nezdoláte, nic se neděje! Můžete to zkoušet od začátku kolikrát jen budete chtít. Cílem hry je projet nákupní centrum v co nejkratším čase a po eskalátorech dojet ke slavobráně.

3. Celkem můžete hru dokončit až třikrát za den. Máte tak jedinečnou možnost zvýšit svoji šanci na zařazení se do slosování o hodnotné ceny.

Online hra ale samozřejmě není vše, čím vám chceme letošní svátky zpříjemnit. V aktuálních číslech časopisů JOY, Marie Claire, Svět ženy, Elle a Marianne navíc najdete přílohu plnou tipů na dárky rozdělených na přehledné kategorie. Vymyslet dárek pro babičku, kolegyni, bratra nebo třeba tatínka už nebude žádný problém!

K této příloze je navíc spuštěna speciální stránka, kde najdete mnoho dalších tipů a rad, jak při výběru dárku nešlápnout vedle.

Online hru i více informací najdete na vanocnitipy.cz. Přejeme vám hodně štěstí!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama