Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

Zjistěte, jak nepřijít o své oblíbené pořady v TV a vyhrajte chytrý telefon!

Máte rády relax u svého televizního seriálu nebo filmu?
11722

Brzy o něj můžete přijít. Vysílání tak, jak ho známe, brzy skončí a dotkne se to každého z nás. Máme však řešení, které vás ušetří koupě nového televizoru a ještě díky němu získáte mnoho výhod!

Zdaleka nejjednodušší možností, jak přechod na nové vysílání vyřešit a nemuset měnit váš televizor, je přechod na moderní způsoby příjmu TV přes internet, satelit nebo kabelovou televizi. Pokud si pořídíte například O2 TV s jejich set-top-boxem, nemusí vás výměna televize trápit a navíc získáte i něco navíc -  funkce jako zpětné zhlédnutí, sledování vašich oblíbených pořadů a seriálů i v zahraničí, takže vám nic neunikne! A to nejen na tabletech, ale i mobilech, což je výhoda, kterou vám klasické pozemní vysílání neumožní. A věřte, že s O2 TV neuděláte radost jen sobě, ale i své drahé polovičce. Na kanálu O2 TV Sport totiž najde celou českou fotbalovou ligu.

A jelikož můžete O2 TV sledovat na více zařízeních najednou, vy se můžete v klidu oddávat romantickým komediím a váš muž si může užívat fotbalové zábavy. Veškeré informace o O2 TV najdete zde.

Tak, teď už znáte způsob, jak nepřijít o televizní vysílání a získat zároveň plno výhod. Proto určitě zvládnete správně odpovědět na naši soutěžní otázku a zvýšíte tak své šance na výhru mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 5A ve zlaté barvě.

Soutěžit můžete až do 19. září 2018 a výherce budeme kontaktovat e-mailem, tak nezapomeňte kontrolovat svou schránku!

Aktualizace: Výhercem se stala Adéla Mutlová. Gratulujeme!