Reklama

Jak sportovat během menstruace bez stresu a kompromisů?!

Využijte plnohodnotně každý den v měsíci!
13053

Ať už je vaší vášní běhání, házená, jóga nebo třeba některý z bojových sportů, není nad to věnovat se tomu naplno každý den. A když říkáme každý, myslíme to vážně. Plánování času podle menstruace už bylo dost!

Určitě se vám také někdy nechce do fitka nebo na poslední chvíli rušíte lekci pilates, protože raději zajdete na kafe s kamarádkou. To je samozřejmě v pořádku. Nic by nám ženám však nemělo bránit v tom, věnovat se sportu kdykoliv máme chuť.

A právě proto jsou tu tampony Tampax Compak Pearl s technologií MotionFit, díky níž se stoprocentně přizpůsobí pohybům ženského těla. Jen tak si můžeme užít pocit té nejlepší ochrany bez jakýchkoli limitů.

Zejména v prvních dnech menstruace však určitě není od věci zvolnit a přizpůsobit pohyb své aktuální kondici. A právě o tom i o dalších zajímavých tématech slučujících ženské sporty a periodu si povídají herečka Alice Bendová a influencerka Little Kao ve třetím díle talk show Generation Women Talk powered by TAMPAX.

Přejeme vám příjemnou podívanou!

TAMPAX Generation Women Talk – SPORT

 

Příště už se můžete těšit na závěrečný díl tohoto unikátního projektu, který vám nabídne rozhovor Alice a Kao plný tipů, jak si období periody co nejvíce zpříjemnit. Sledujte naše sociální sítě, ať vám nic neunikne!

Upozornění: Používání tamponů je spojováno se zřídkavou, ale velmi vážnou chorobou, která se nazývá syndrom toxického šoku (STŠ). Přečtěte si přiložené informace o STŠ a o používání tamponů a pečlivě je uschovejte.

Vždy používejte tampony s minimálním potřebným stupněm absorpce. Tampon vyměňujte každých 4-8 hodin a nikdy ho nenechávejte zavedený déle než 8 hodin.

Pro více informací klikněte na https://www.tampax.eu/info/

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama