Reklama

Jak žít naplno i během menstruace?!

Tampony nejsou tabu v žádném věku!
13029

První menstruace je velkým zlomem v životě každé ženy. Ne každá slečna je však na toto období připravena. Moc by nás zajímalo, jak jste se s tímto okamžikem vypořádala právě vy a kdo vás těmito pernými chvilkami provázel.

Zasvětila vás do tajů tohoto světa maminka? Kamarádky? Nebo vás pomohla nějaká přednáška ve škole? I přes stále větší informovanost i to, že se o menstruaci mladé ženy konečně přestávají stydět mluvit, se téměř každá žena v době před první menstruací či během dospívání setkala s fámami o tamponech. Schválně, jestli jste některý z mnoha hoaxů slyšela i vy!

Mnoho dívek se ve škole i při sportu trápí s hygienickými vložkami, protože mají obavu, že si tampon nezvládnou správně zavést nebo mu nedůvěřují a od jeho aplikace je odrazuje vidina mega trapasu či bolesti.

To vše jsou však nesmysly. Doba se za posledních 30 let změnila a zkušenosti, které mají s hygienickými potřebami naše maminky nebo dokonce babičky jsou ty tam.

Velkou změnou je také to, že se o menstruaci začalo minimálně mezi ženami běžně mluvit. Dříve to chtělo opravdu kuráž, říct si kamarádce o tampon. Dnes je to absolutně běžné. Mimo to mezi sebou slečny a ženy sdílí rady, jak si během měsíčků ulevit od bolesti nebo zvednout náladu, což je prostě boží. Ač se totiž změnilo mnoho, reakce ženského těla na tyto dny bohužel ne. Některé dámy se dostanou do pohody díky romantické komedii a poctivé porci zmrzliny, jiné si raději pustí do sluchátek pozitivní hudbu a jsou si třeba zaběhat. A to je přesně ten okamžik, kdy je dobré mít po ruce jedinečnou vnitřní ochranu Tampax Compak Pearl.

O všech zmíněných tématech je v prvním díle mini talk show Generation Women Talk powered by TAMPAX se rozpovídaly herečka Alice Bendová a influencerkou Little Kao. Každá z těchto úspěšných žen reprezentuje jinou generaci, proto se můžete těšit na zábavnou otevřenou konverzaci, během které se dozvíte například to, jak se o menstruaci bavily Alice i Kao se svou maminkou, zda si pamatují na svou první menstruaci i to, jaké rady by daly své dceři.

Pohodlně se usaďte, první díl právě začíná!

TAMPAX Generation Women Talk – DŘÍVE A DNES

A nyní se pojďme mrknout na to, o čem Alice s Kao často mluvily, tedy na snadné zavádění tamponů Tampax Compak Pearl. Tyto tampony mají jednoduchý a hygienický aplikátor, díky kterému stačí pro správné a spolehlivé zavedení „kliknout“. Easy, ne?

Kromě toho, že se Tampax Compak Pearl snadno zavádí, mají ještě několik dalších skvělých vlastností, které oceníte jako dívka, která prožívá první menstruaci, tak jako žena, která si na tyto situace zvykla a bere je jakou nutnou součást života. Díky MotionFit technologii se tampon přizpůsobí individuálně každému tělu a vy o něm tak doslova vůbec nevíte. Nejlepší Tampax ochrana a pohodlí zaručeno.

Také máte po přečtení článku pocit, že menstruace není důvod ke studu a nemusí znamenat týden plný stresu? Je to tak. Pojďme si to rychle zopakovat. Základem úspěchu je zvolit tampon se správným stupněm absorpce a správně ho aplikovat, co že díky klik systému naprosto jednoduché a hygienické! Po aplikaci tamponu vás čeká 4 až 8 hodin klidu, ve dne i v noci. Jakmile je tampon zcela nasáklý, snadno ho jedním pohybem pomocí šňůrky vyjmete. A to je vše.

Již brzy se na vás opět těšíme. Dalším tématem je cestování a my se už nyní nemůžeme dočkat druhého dílu show Generation Women Talk powered by TAMPAX s Alicí Bendovou a Little Kao.

Upozornění: Používání tamponů je spojováno se zřídkavou, ale velmi vážnou chorobou, která se nazývá syndrom toxického šoku (STŠ). Přečtěte si přiložené informace o STŠ a o používání tamponů a pečlivě je uschovejte. 

Vždy používejte tampony s minimálním potřebným stupněm absorpce. Tampon vyměňujte každých 4-8 hodin a nikdy ho nenechávejte zavedený déle než 8 hodin. 

Pro více informací klikněte na https://www.tampax.eu/info/

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama