Reklama

Life hacks pro období menstruace | Jak se dostat do pohody a ulevit si od nepříjemných pocitů?

Prožijte menstruaci jako každý jiný den.
13074

Základem všeho je pozitivní myšlení. Pokud hned první den menstruace začnete myslet negativně, vyhýbat se oblíbeným aktivitám nebo přátelům a utápět se sama doma v tom, že následující týden nemůžete žít naplno, nikdy to nebude lepší.

Prvním krokem ke změně může být také třeba rozhovor s babičkou nebo maminkou, které vám jistě rády poradí vychytávky, které jim samotným ulevili od bolesti, křečí a špatné nálady.

Přírodním zázrakem jsou bylinky. Pokud máte rády bylinkové čaje, vsaďte na kombinaci kontryhele, měsíčku lékařského a třezalky. Kromě toho, že jde o výborný čaj, vám uleví od bolestí i křečí.

Vaše psychické rozpoložení pozitivně ovlivní čaj z tulsi, neboli bazalky posvátné, či rozchodnice růžové.

Pokud vás trápí bolestivá menstruace, must have vychytávkou je termofor nebo hřejivý polštářek či plyšák, kterého stačí dát na pár sekund do mikrovlnky a následně přiložit na břicho. Pokud si k tomu navíc pustíte oblíbený seriál nebo otevřete čtivou knížku, máte vyhráno.

O čem maminky a babičky většinou nemluví je správný výběr tamponů. Tampax Compak Pearl ulehčuje nejen zavádění (díky hygienickému aplikátoru), ale díky technologii MotionFit je i samotná doba nošení velmi pohodlná a přirozená.

Další vychytávky i osobní zkušenosti vám prozradí už nyní herečka Alice Bendová a influencerka Little Kao ve čtvrtém díle talk show Generation Women Talk powered by TAMPAX.

Přejeme vám příjemnou podívanou!

TAMPAX Generation Women Talk – TIPY A TRIKY

Upozornění: Používání tamponů je spojováno se zřídkavou, ale velmi vážnou chorobou, která se nazývá syndrom toxického šoku (STŠ). Přečtěte si přiložené informace o STŠ a o používání tamponů a pečlivě je uschovejte.

Vždy používejte tampony s minimálním potřebným stupněm absorpce. Tampon vyměňujte každých 4-8 hodin a nikdy ho nenechávejte zavedený déle než 8 hodin.

Pro více informací klikněte na https://www.tampax.eu/info/

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama