Reklama

Menstruace a cestování | Tipy, jak to zvládnout bez obav a stresu

Nenechte menstruaci ovlivnit vaše plány na léto!
13042

Léto je časem zážitků, dobrodružství i nečekaných akcí, které bývají často zábavnější než dlouho plánované výlety. Pro nás ženy jsou ale spontánní akce o něco větší výzva než pro muže. A to nejen kvůli jiné míře zodpovědnosti, ale především kvůli hygieně.

Běhá vám mráz po zádech, jen co si představíte, že máte své dny na festivalu, v kempu, na letním táboře nebo na výletě s plánovaným přespáním pod širým nebem? Plánujete si raději prázdniny podle menstruačního cyklu? Absolutně to jako ženy chápeme. Odlíčit se a refreshnout vlasy bez nonstop přístupu k tekoucí pitné vodě už díky skvělým kosmetickým produktům umíme, ale vyměnit si tampon ve stanu může být oříšek.

Řešením jsou tampony s aplikátorem. Díky jejich praktickému a diskrétnímu balení je můžete mít nonstop v batohu, kabelce i plážové tašce a nikdy se nedostanete do trapné situace. Jakmile se naučíte mít několik tamponů stále s sebou, stačí přibalit desinfekci na ruce či desinfekční ubrousky a menstruace vás nemůže nepříjemně překvapit ani v tom nejvzdálenějším koutě přírody, na večírku nebo třeba u bazénu.

Aplikace těchto tamponů je tak snadná, že vám zabere jen několik vteřin a bez stresu ji zvládnete třeba i na mobilní toaletě či v letadle. Proto obavy stranou a hurá do plánování léta snů!

A nyní se pojďme společně podívat, jak se na tuto problematiku dívají influencerka Little Kao a herečka Alice Bendová. Druhý díl show Generation Women Talk powered by TAMPAX je tu!

TAMPAX Generation Women Talk – DŘÍVE A DNES

Tampony Tampax Compak Pearl s aplikátorem jsou natolik praktické spolehlivé, že již není třeba zvažovat oddálení menstruace. Nebo jsou pro vás vaše dny natolik nepříjemné, že tuto možnost během letních prázdnin zvažujete? Nutí vás menstruace měnit plány a vyhýbat se místům se zhoršenými hygienickými podmínkami? Pokud tomu tak doposud bylo, věříme, že jsme vám dodali odvahu a perfektnímu létu bez obav a stresu už nic nestojí v cestě!

A pokud se vaše první menstruace ještě nedostavila a vy máte obavy, že první měsíčky přijdou zrovna ve chvíli, kdy budete mimo domov a daleko od maminky nebo kamarádek, které vám v této situaci poradí a pomohou, nevěšte hlavu. Stačí se podívat na následující video, kde je jasně vysvětleno, jak se tampon zavádí, a hodit si několik tamponů do tašky, kterou nosíte stále s sebou. Tampony jsou hezky zabalené, tudíž nikdo nepozná, o co jde a aplikace jen bezbolestná a snadná.

Příště se společně s Alicí a Kao podíváme na příbuzné téma, a tím je sport. Sledujte naše sociální sítě ať vám nic neunikne!

Upozornění: Používání tamponů je spojováno se zřídkavou, ale velmi vážnou chorobou, která se nazývá syndrom toxického šoku (STŠ). Přečtěte si přiložené informace o STŠ a o používání tamponů a pečlivě je uschovejte.

Vždy používejte tampony s minimálním potřebným stupněm absorpce. Tampon vyměňujte každých 4-8 hodin a nikdy ho nenechávejte zavedený déle než 8 hodin.

Pro více informací klikněte na https://www.tampax.eu/info/

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama