Reklama

Pleť podle Vašich představ díky 3 jednoduchým krokům

Každá z nás nemá to štěstí, aby se pyšnila dokonalou pletí.
Reklama
9056

Genetika, rychlý životní styl nebo nezdravá strava bývají častou příčinou, proč každý den (často neúspěšně) bojujeme s nedokonalostmi. Mastná a problematická pleť se sklonem k akné netrápí jen teenagerky, ale i dospělé. Přitom stačí málo a každá žena může během krátké doby dostáhnout bezchybné pleti. Řešením, ale není skrývat pupínky a rozšířené póry pod tlustou vrstvu make-upu a korektoru, ale vytvořit si správnou rutinu péče o pleť. Co myslíte, stojí za to obětovat každý den pár minut a dosáhnut krásné pleti?

 Čištění

Důkladné čištění je základním krokem k té správné péči o jakýkoliv typ pleti. Jde o rutinu, kterou byste rozhodně neměla vynechat každé ráno i večer. Ideálním přípravkem na čištění pleti je Micelární voda Normaderm, která pleť lehce a jemně zbaví nejen nečistot, ale také make-upu.

TIP: Jednou nebo dvakrát týdně dopřejte své pleti intenzivní čištění díky pleťové masce.

Hydratace

Majitelky mastné pleti se často domnívají, že použití krému v jejich případě není nutné. Chyba! I mastná a problematická pleť potřebuje hydrataci – základem je ovšem zvolit ten správný přípravek. Zkrášlující denní péče Normaderm díky své lehké textuře pleť nezatěžuje a zároveň umožňuje kontrolovat její lesk. 

TIP: Nezapomeňte na pitný režim! Hydratovat je důležité nejen na povrchu, ale také zevnitř.

Make-up 

Kvalitní make-up tvoří neodmyslitelnou součást denního rituálu každé ženy, která touží po perfektním vzhledu po celý den. Ale jaký zvolit pro problematickou pleť se sklonem k akné? V tomto případě je volba jasná! Make-up DERMABLEND 3D KOREKCE, který spolu s vysokým krytím a ultra zmatňujícím efektem vyrovnává povrch pleti, minimalizuje póry a zklidňuje pupínky. Make-up má navíc až šestnáctihodinový účinek, takže pleť zkrášlí během celého dne. Vybrat si můžete ze 4 odstínů.

TIP: Make-up nanášejte štětcem nebo houbičkou – bude vypadat přirozenější a navíc si na pleť nenanesete další nečistoty. Nezapomeňte ale i tyto kosmetické pomůcky pravidelně čistit.

Máte pocit, že je tento make-up stvořený pro potřeby Vaší pleti? Pojďte ho s námi vyzkoušet.

Stačí do 27.10. odpovědět na pár otázek a máte hotovo. Máme pro vás připravených 5 000 vzorků Dermablend a Normaderm. 10 z vás má navíc šanci získat místo vzorečků 3 produkty denní rutiny v plné velikosti:

  • Make-up DERMABLEND , 30 ml

  • Micelární vodu NORMADERM, 200 ml

  • Denní péči NORMADERM, 50 ml 

 Tak co? Jste připravená vydat se na cestu za svou ideální pletí?

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama