Reklama

#beautynews: Bezchybná pleť díky make-upu s 3D korekcí

Zn.: Doporučujeme!
8441

Univerzální tutoriál, jak ráno vykouzlit dokonalé líčení během okamžiku bohužel neexistuje. Někdo vsadí na výrazné líčení očí, někdo dává přednost fancy odstínům rtěnky, základ ale platí pro všechny stejný – bezchybná pleť.

Jak jí ale získat? Jen málokterá z nás se může chlubit tváří bez jediné chyby. Kvůli genetice, stravování, ale i životnímu stylu vůbec dost často bojujeme s nedokonalostmi v podobě akné, zarudnutí nebo třeba se zvýšenou citlivostí. Ve snaze nedokonalosti skrýt pak pod vrstvou líčení problémy sice schováváme, ale neredukujeme. Právě proto jsme si v redakci zamilovaly novou řadu DERMABLEND od Vichy, která díky aktivnímu složení účinně bojuje proti nedokonalostem a redukuje jejich příznaky.

Naším favoritem z beauty řady je pak stoprocentně nový make-up DERMABLEND , který spolu s vysokým krytím a ultra zmatňujícím efektem vyrovnává povrch pleti, minimalizuje póry a zklidňuje pupínky. Je ideálním produktem pro mastnou, problematickou pleť s tvorbou zánětlivých projevů a se stopami po akné. Make-up se navíc díky šestnáctihodinovému účinku bude starat o krásu vaší pleti celý den! Stačí si vybrat jeden ze čtyř odstínů.

Máte pocit, že je nový make-up stvořený přímo podle vašich představ a potřeb vaší pleti? Pojďte ho s námi vyzkoušet. Stačí do 12. května 2016 odpovědět na pár otázek a máte hotovo. Už 13. května 2016 vybereme v redakci 50 z vás a make-up DERMABLEND , 30ml, společně s micelární vodou NORMADERM, 200ml, vám pošleme na zkoušku.

Jdete do toho s námi?

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama