10 důvodů, proč je skvělé být single

A co nějaký přítel...?
12176

Otázka, na kterou se nás kromě babiček ptají skoro všichni, a kterou z duše nesnášíme. Obzvlášť, když neexistuje nikdo, kdo by se mohl jevit jako potencionální pan Božský.

Proč bychom se ale měly cítit divně, nebo dokonce špatně, když jsme single? To ani na chvíli nikoho nenapadne, že jsme single dobrovolně? Že přece i single život je plnohodnotný a mnohdy dokonce i víc než ten, který sdílíme s druhou polovičkou?

Být single má spoustu výhod! Jakých?

1. Čas pro sebe.

I ten nejkrásnější vztah nastavuje partnerům pravidla a hranice. Jeden večer s kamarády je samozřejmě v pořádku, ale zkuste své drahé polovičce vysvětlit už sedmý večer mimo domov...

2. Budu dělat, co se mi chce.

Ne jen tak někdy... Prostě pořád!

3. Můžeš mi vysvětlit tu fotku?

Jeden špatně vyhlížející příspěvek na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo kde ještě a je oheň na střeše. A jak jsou na tom svobodní? Ať už tam hodíte nové boty, fotku s kamarádem, nebo momentku z večírku, prostě NO STRESS...

4. Zase musím dělat dojem?

I když je jeho kamarád absolutní ignorant a chová se jako buran, vy se musíte tvářit, že je všechno naprosto OK. Když jste single, tyhle situace vám rozhodně nehrozí.

5. Ušetříte.

Žádné výdaje za dárky k narozeninám, výročí... Hurá!

6. Seriály, filmy...

Kdo vás odsoudí za víkendový maraton Sexu ve městě, Zoufalých manželek, nebo páté opakování Lásky nebeské? Správně! Nikdo.

7. Flirt!

Kdykoliv, s kýmkoliv...

8. Postel jen pro sebe.

Achhh. To blaho, moct se rozvalovat v celé posteli, mít pro sebe všechny polštáře a klidně i růžové povlečení!

9. Nekonečná příprava na večírek!

Co na tom, že nám líčení trvá už půl hodiny. Chcete vypadat dokonale a nekonečná palba otázek, jestli už budete ready k odchodu, rychlost všech procedur rozhodně nezvýší.

10. Protože být single vás naučí být šťastná sama se sebou.

Pokud se totiž nenaučíte být šťastná sama, nebudete šťastná ani s nikým jiným. Dejte si proto na čas, než si do života vpustíte dalšího pana Božského a využijte svůj single stav na maximum.