Reklama

10 důvodů, proč milovat začátek podzimu

Ve všem se dá najít něco pozitivního...
Reklama
9050

Milujeme nejteplejší část roku. Užíváme si dny, které jsou dlouhé a světlé, a upřímně bychom si přáli, aby jejich trvání nikdy neskončilo. Zima patří na hory, když můžete do ruky vzít lyže nebo sáňky. My chceme radši všechny ty letní úsměvy, drinky a pohodu...

Na první pohled se zdá, že na začátku podzimu není pozitivního vůbec nic, ale my jsme si našli pár důvodů, proč by to vlastně mohlo být celé jednoduše fajn.

1. Plavková sezóna je u konce. Samozřejmě, že jsme mohli celé léto sportovat, rýsovat a opalovat své tělo, ale kdo by ho chtěl ukazovat na veřejnosti, když se nám to snižování váhy na začátku roku nějak nevydařilo. Je tady ale podzim a čas dlouhých kalhot, svetrů, sak a šál je tady.

2. Dny nejsou tak horké, ale večer ještě není úplná zima. Ideální teplota na všechny procházky, výlety a drinky na náplavce.

3. Koupel, svíčky, masáže. Podzim nahrává relaxu a to ve všech ohledech. A nezapomeňte ani na cool ponožky!

 

4. Podzimní příchutě... Horké cidery, skořicová horká čokoláda, dýňová latté, koláče, polévky, láska!

5. Konečně se k nám vrací naše seriály. A mají nové epizody. Koukat se pořád dokola na Přátelé nás samozřejmě baví, ale kdo by nečekal na nové epizody GIRLS?! A hlavně na Rozvod s naší milovanou Carrie Bradshaw, teda Sarah Jessicou Parker.

6. Můžeme být v posteli klidně celý víkend bez výčitek, že někde přijdeme o dokonalou beach party. Na podzim se jednoduše svět uklidní a před nekonečnou sérií vánočních večírků máme konečně právo se válet jen tak.

7. Všechno má svůj řád. Léto je, přiznejme si, jeden velký zmatek. Povinnosti odkládáme na neurčito, vypínáme telefony a sázíme na nezávislost. Nakonec ale máme rádi, když se všechno vrátí do zajetých kolejí a máme v životě po bohémském létě zase řád.

8. Podzimní příroda je barevnější než všechny naše letní outfity dohromady a každý pohled z okna je tak hned o něco zábavnější.

9. Halloweenské večírky plné kostýmů a převleků nás baví. Ladíme už make-up, vybíráme správný outfit a těšíme se, až se proměníme zase na pár hodin v někoho úplně jiného.

10. MOVEMBER přináší do ulic tolik sexy vousáčů!  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama