Reklama

4 důvody, proč je perfektní jet na dovolenou jako single

Když na dovolenou, tak jedině v páru?
Reklama
10489

Omyl! Jeďte na dovolenou, když jste single a jeďte sama! Časům výhradně společných dovolených odzvonilo. Naopak přibývá emancipovaných a soběstačných žen, které si dovolenou užívají a vychutnávají samy. Vyzkoušejte tento luxus a věřte, že si později těžko budete zvykat na dovolenou v páru :) Prostě žádná omezení!

Můžete jet kamkoliv chcete. No není to paráda? Nikdo vás neomezuje výčtem nesmyslů (jako je například stolní fotbal nebo fotbalové hřiště), které mají být v blízkosti ubytování. Nikdo vám nenu-tí názor, že oblázky nevadí a naopak písek je na nic, protože je všude. Nikdo neremcá, že cesta letadlem je zbytečná a dlouhá. Užijte si luxus vybrat si VAŠI dovolenou snů.

Můžete si zabalit cokoliv chcete. “Proč si bereš sedm stejných šatů? Proč si bereš k moři podpatky? Tolik kosmetiky?” Povědomé? Klid, tentokrát je to jen na vás, co do kufru sbalíte. Máte ho totiž celý jen a jen pro sebe.

Program dovolené je jen na vás. Chcete se celou dobu jen válet na pláži a popíjet drinky v plážovém baru? Žádný problém! Chcete si zaflirtovat s barmanem? Do toho! Nebo chcete naopak dovolenou strávit procházkami po památkách a zkoumáním místního života? Můžete dělat, cokoliv jen si bu-dete přát.

Seznámíte se. Ať už s místním okouzlujícím mladíkem, který se bude moct přetrhnout, aby vám pomohl s kufrem, nebo s tím fešákem z letadla, co na vás celý let pokukoval. A to by se vám s part-nerem určitě nestalo. 

Užijte si single cestování plnými doušky. A kdyby vám přece jen bylo trochu smutno, mějte v kabelce připravenou novou Joy!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama