4 mýty o randění dnešní doby, které byste si měla vyhnat z hlavy

Být single a randit není vůbec špatné. Naopak. Rozšíříte si obzory a zjistíte, jaká je aktuální nabídka!
10389

Existují však mýty, které o randění kolují a ty se musí uvést na pravou míru…

1. Online seznamování je pro zoufalce. Vážně? Vždyť každý z nás dnes a denně tráví online několik hodin. Trávíme v online prostoru tolik času, že se pro nás stal naprosto samozřejmý a přirozený. Tak proč bychom se zde nemohly poohlédnout po někom, kdo by nás vzal večer na skleničku?

2. Seznamovací aplikace = sex na jednu noc. Omyl. U nás je bohužel tento mýtus živější než kdekoliv jinde, ale není 100% pravdivý. V zahraničí například aplikace Tinder slouží opravdu k seznámení a pobavení se s někým místním. Můžete si tak dát pravou italskou zmrzlinu s krásným italem, aniž by očekával, že mu za jeho radu a tip zaplatíte jinak než okouzlujícím úsměvem. Zahoďte předsudky a vyzkoušejte Tinder i u nás.

3. Dnešní generace neumí opravdově randit. Další omyl. Umí. Jen to má v mnohém snadnější než generace před námi. Právě moderní aplikace nám vyselektují jedince, s kterými by byla jakákoliv sklenička zbytečná. A díky bohu za to! Umíte si představit kolik takových “zbytečných” skleniček musely dřív holky vypít než se dostaly k tomu pravému? 

4. Dnešní generace spolu neumí komunikovat. Budeme se opakovat ale  - opět omyl. Naopak, myslíme si, že dnešní generace je přeborníkem v komunikaci na všech frontách. A když nám náhodou dojdou slova, řeč těla ovládáme perfektně!

Zahoďte předsudky za hlavu a užívejte si bezstarostného randění! Léto je navíc pro randění jako stvořené!

 

sledujte nás na instagramu