4 tipy, jak se netrápit s tím, že jste za křena (a vlastně si to i užít)

Single kamarádka šťastného páru? Proč ne!
10290

Mít zamilovanou kamarádku znamená dost často, podivné plány ve třech. I když si možná na první pohled říkáte, že to nebude pro vás žádný problém, je dobré udělat takový malý výzkum spojený s tím, jestli je to opravdu tak OK, jak si představujete. Nic ale nemusí být problém, pokud si úspěch celé akce pro tři pojistíte předem!

1. Alespoň s jedním buďte na jedné vlně.

Pokud je vidina vašeho společného dne spojená s tím, že budete v trapných chvilkách jejich společných polibků koukat do blba, radši hledejte v telefonním seznamu náhradníka, se kterým vyrazíte ven. Pokud ale máte stoprocentní jistotu toho, že alespoň jedna polovina zaláskované dvojice je s vámi na jedné vlně, může to být fajn kamarádská sešlost.

2. Mějte hlavní slovo při plánování.

Není úplně dobré nechat to všechno organizování super akce na nich. Nebojte se ukázat, co si myslíte, a jak to chcete zařídit ke spokojenosti všech. Není úplně snadné nechat za sebe rozhodovat druhé pokud se pohybujete na tenkém ledě, dejte vždy hlavně na vlastní instinkty.

3. Je to o povaze. (Hlavně o té vaší.)

Pokud vyrážíte společně na jeden večírek, dost možná dojdete do stavu, kdy se oni budou svíjet na parketu a vy budete sama postávat u baru. Pokud ale máte energii a chuť na to, seznamovat se s novými lidmi okolo vás, neštěstí je zažehnáno!

4. Nebojte se říct dost.

Utéct z perfektně naplánované akce jen proto, že se na ní necítíte? To přece není nic špatného. nenechte se jednoduše tlačit do něčeho, co nechcete a rozhodujte sama za sebe s hrdostí a hlavou vzhůru.  

sledujte nás na instagramu