5 důvodů proč je skvělé být na podzim single!

Podzimní deprese? Ani náhodou!
10682

Přichází nejvíc cool období roku. Období svíček, tepláků, vyčesaných drdolů a nekonečných seri-álů. Ideální podzimní mood pro nezadané. Známe minimálně 5 důvodů, proč je v tomto období perfektní být SINGLE! 

1. Váš domácí outfit = vaše věc. Rozhodla jste se pošmurnou sobotu strávit sledováním seriálů a ležením na gauči? Paráda, protože vše je jen a jen ve vaší režii. Od outfitu, který si oblečete (no a co, že budete vypadat jako hastroš, když je vám pohodlně), po výběr seriálů a v nepo-slední řadě taky po výběr dobrot, kterými se obklopíte! Hurá! 

2. Nikdo vás neutlačuje. Celý gauč je jen pro vás, není to paráda? 

3. Když usnete, usnete. Nikdo do vás nebude dloubat a šťouchat ať nespíte a koukáte se. 

4. Vaše televize, váš ovladač. Nebaví vás seriál, který jste si pustila a přepnete 378x na jiný program? V pořádku a úplné ticho, slyšíte to? Nikde žádné hloupé připomínky o vaší nerozhodnosti a stupiditě seriálů, které sledujete. 

5. Můžete se přecpat k prasknutí a pak hlasitě funět a fňukat, že je vám zle. Bez pocitu trapnosti, že tohle by ty děsně cool fitness girls, rozhodně neudělaly. Vy si zkrátka v klidu povolíte tepláky a počkáte až vám bude líp. A pak si dáte zmrzku! :)

sledujte nás na instagramu