5 tipů, jak si užít Valentýn i když jste single

Single na Valentýna?
12060

Žádný problém! To, že nemáte partnera neznamená, že tenhle svátek nemůžete slavit. Naopak! Užijte si dnešní den se vším všudy! Poradíme vám, jak na to!

1. Rozmazlujte se. Nemusíte čekat jestli partner pochopil vaše signály ohledně valentýnského dárku. Jste single - můžete si valentýnský dárek koupit sama! Výhoda? Určitě při jeho rozbalování nebudete zklamaná.

2. Kytky. Čekat než vám muž přinese kytici? To byste se taky nemusela dočkat! Zavítejte do vašeho oblíbeného květinářství a udělejte si radost dokonalou kyticí, která bude váš byt zdobit ještě několik dní.

3. Toužíte po společnosti? Zavolejte kamarádce a vytáhněte ji ven. Kino, drink, procházka, prostě dělejte cokoliv, co vás napadne - důležité je si společný čas pořádně užít.

4. Dortík? Ano, prosím! Je přece Valentýn, takže dopřát si luxusní dortík bez výčitek je téměř povinnost! Dobrou chuť!

5. Domácí pohoda. Nejlepší na tom, když jste single a nic se vám nechce je, že zkrátka nic nemusíte. Udělejte si domácí pohodu, oblečete ty nejpohodlnější tepláky, učešte drdol, obklopte se vašimi nejoblíbenějšími dobrůtkami, pusťte si Sex ve městě a užijte si večer přesně podle VAŠICH představ.