Reklama

5 znamení, že máte myšlenky na rodičovství nechat zatím plavat

Prarodiče vám v touze po vnoučatech vyjmenují asi stovku důvodů, proč do toho už praštit, my vám dáme pět důvodů, proč na to zatím zapomenout.
Reklama
9191

1. Ze strachu, že o něco přijdete

Lorelai Gilmore měla svou Rory dlouho před oslavou plnoletosti a možná i díky malému věkovému rozdílu se může chlubit tou nejzáviděníhodnější vazbou matky s dcerou. Jestli existuje #relationshipgoals, je to právě ten jejich. Upřímně? O tom, že byste si dítě měli pořídit v náctiletém období to vážně není.

2. Jen proto, že vám lidé okolo tvrdí, že jednou budete litovat

Že si někdo užívá jízdu na kole, neznamená to, že vás to bude bavit taky. Prostě pohoda klid a nohy v teple, nejsme na světě proto, abychom vyzkoušeli všechno. Obzvlášť věci, které nejdou vzít zpět.

3. Pro radost partnera

Vaše druhá polovička vám tak trochu položila nůž na krk a přišla s myšlenkou buď a nebo?! Rada od nás pro vás? Nenechte se zatlačit do kouta, nemít chuť stát se rodičem je úplně stejně v pořádku, jako chuť na rodičovství mít.

4. Všichni vás přesvědčují o tom, jak máte skvělé předpoklady na to, být rodičem

A v souvislosti s tím samozřejmě to, jaká by byla škoda toho nevyužít. To, jak vás vnímá okolí je jen jeho věc, vy se soustřeďte na to, jak vnímáte sami sebe vy a pokud vám v hlavě svítí vůči potomkům červená, poslechněte ji.

5. Protože máte strach z toho, že se o vás jako o bezdětné nepostará nikdo ve stáří

Upřímně?! Znamená dítě záruku luxusního důchodu? Odpovězte si hezky od plic sami. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama