Reklama

6 důvodů, proč jste stále single

Ranní porce upřímnosti!
Reklama
8197

1. Limitujete sami sebe svou představou.

Pokud spoléháte na to, že váš protějšek musí vypadat jako hrdina z filmu, musí mít vystudovány alespoň dvě vysoké školy, musí mluvit francouzsky (protože, kdo by nechtěl poslouchat citování veršů Apollinaira v originále), mít nějaký ten majetek a s ním související společenský status, musí milovat umění stejně jako konstruktivní debaty o vědě, je čas přestat snít. Nehledejte lásku se seznamem nutných vlastností a nechte místo mozku na moment promluvit srdce.

2. Pokud chcete někoho ulovit, proměňte se v návnadu.

Zapomeňte na vystavování se široké veřejnosti jen tak. Řeč je o tom, ukázat, že nejste z ledu. Pokud chcete, aby k vám někdo přišel s náručí lásky a citu, je potřeba trochu emocí věnovat nazpět.

Mohlo by vás zajímat: 6 životních změn, které vám do života přinese láska

3. Objímá vás až moc velká porce sebelásky.

Mít sám sebe rád je dar, který si rozhodně musíte hýčkat. Stejně jako se vším, ani tento cit není dobré hnát do krajnosti. Mohlo by se vám také stát, že spíš než někoho v okolí budete udržovat vztah s odrazem v zrcadle, kterému nebude moct konkurovat sebelepší protějšek z masa a kostí.

4. Nepleťte si pohádky s realitou.

Samozřejmě, že by se nám líbil osud, ve kterém naši lásku přičaruje kouzelná kmotřička. Pokud ale celý život strávíme čekáním na kouzelné Bibidy-Bobidy-Boo riskujeme život samotáře na věky věků. Je čas vystoupit ze stínů fantazií a snů do světa reality a vyrazit na rande.

Bibbidi-Bobbidi-Boo (from Cinderella)

5. Nevíte, co vlastně chcete.

Rozhodujete se, co chcete v životě dělat, jakou chcete mít barvu vlasů, na jaký způsob vám chutnají k snídani vajíčka... Srovnejte si vlastní hodnoty, cíle a vnímání světa a uvidíte, že se ve vašem blízkém okolí začnou dít změny.

Mohlo by vás zajímat: 10 nezpochybnitelných důkazů, že jste uvnitř tak trochu mrcha 

6. Jste netrpělivý, neusazení, nebo se jednoduše vzdáváte až moc rychle.

Utíkáte při odhalení prvního problému? Je pro vás odpověď na SMS, které přijde místo po 5 minutách po 5 hodinách, důkaz nezájmu? Klid, vztahy jsou o kompromisech, ať si každý říká, co chce. A pokud je nebudete schopni přijmout, budete žít (ne)šťastně až do smrti! Ale sámi!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama