Reklama

6 small talků, které hrozí u vánoční večeře

A rozhodně je neoceníte s nadšením!
Reklama
9697

Není nic horšího, když se mezi svátky potkáváte s hromadou „příbuzných“, kteří vás potkali naposledy ještě ve chvílích, kdy jste nosili plenky, a chtějí si povídat. O všem! Kombinace zvědavosti a nenasytnosti po informacích přináší jen jedno – trapnost nad trapnost- Diskuze se totiž dříve nebo později stočí následujícím trapnosměrem...

1. Vysvětlování, co vlastně děláte.

Zkuste třeba o dvě generace starším spolustolovníkům vysvětlit, že se staráte o sociální sítě, občas využíváte home office a když bude po oslavách Nového roku nejhůř, ohlásíte v kanceláři sick day.

2. Popis vašeho aktuálního stavu.

Kdo by si odpustil moment, ve kterém vás může pořádně ztrapnit. Ať už totiž odpovíte, že někoho máte, nebo naopak nemáte, následující křížový výslech spojený s životními moudry, jak někoho najít a žít s ním šťastně až do smrti... To je smrt!

3. Trapné historky z dětství.

To když vám někdo umýval zadek, někoho jste počůrali, nebo třeba dali někomu naprosto nevkusný dárek, ze kterého měl strýc z šestého kolene málem infarkt... A tak...

4. Plány, které máte do budoucna.

Bez plánů jste nic! No tak si rychle něco vymyslete. A honem!

5. Vtipy kolem toho, kdy už konečně budete mít děti.

Začíná to nevinně... Třeba krátkou rozpravou o tom, že oslava Vánoc má stejně největší smysl jen když jsou děti malé. No a to je oslí můstek k tomu, kdy budete mít malé děti vy jen krok.

6. Počasí. Počasí. Počasí.

No když už nic, tak debata o tom, že jsou Vánoce zase na blátě, nikoho neurazí. A může se k ní vyjádřit prostě každý!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama