Reklama

6 věcí, které je dobré udělat každý den před spaním

Ať už je víkend, nebo pracovní den...
Reklama
8651

Dodržovat v životě tradice a pravidla nás baví. Dávají našemu životu řád, ulehčují nám rozhodování, zrychlují nás a pokud se jimi nenecháme ovládat na 300% dělají náš život tak nějak lepší. A jaká rutina nás provází každý den před spaním?

1. Dodělat všechny úkoly, které jsme si na den stanovili. Odkládat úkoly na další den nikdy nedopadne dobře. I když usínáme s odhodláním, že se proměníme hned po zazvonění budíku v superhrdinu, realita je většinou úplně jiná.

2. Uklidit si ložnici. Spát v nepořádku na spánek celkově může mít špatný vliv. A nikdy nic nenahradí ten pocit, když si leháte do čistého povlečení. Sladké sny...

3. Naplánovat další den. Sestavte si seznam úkolů na další den a naplánujte si program minutu po minutě. Reálně zvažte, co všechno můžete stihnout a co naopak stačí začít a rozplánovat na více dní po částech.

4. Osprchovat se vlažnou vodou. Zatímco ráno je dobré vsadit kvůli probuzení na studenou, osprchovat se večer po celém dni teplejší vás příjemně uloží ke spánku.

5. Vypnout telefon. Nebo alespoň upozornění. Zapomeňte na elektroniku pod polštářem a nekonečné pípání v průběhu noci. Nenechte se ničím rušit.

6. Vypnout světla. Vypněte světla, zatáhněte žaluzie a zatáhněte závěsy. Zklidněte dech a zachumlejte se do peřin.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama