Reklama

6 životních lží, kterým díky Carrie Bradshaw věříme

Naděje je jedna věc, ale žít celý život v iluzi...
Reklama
8865

Fanynky Sexu ve městě nám dají asi za pravdu, když budeme tvrdit, že po skončení celého seriálu jsme v sobě všechny našly svou vnitřní Carrie. Kdo si nezažil alespoň jednou podobné trápení s láskou, s prací, s nájmem i šatníkem, jako by nebyl. I přesto, že nám seriálová postava ukázala, jak z mnoha průšvihů ven, naučila nás také věřit iluzím, které jsme přijaly jako platnou realitu.

1. Seznámit se s novým mužem není nic složitého. Stačí přece vyjít na ulici, zajít do obchodu, k psycholožce, do muzea, na každém rohu je potenciální otec našich dětí. No, není. Ani flirt tam není. Není tam prostě nic. On totiž život neběží ve 30 minutových epizodách a rozmezí mezi seznámením s někým novým je v reálu o něco delší.

2. Je naprosto v pořádku peníze na nájem utratit za boty. Ne, není! Kdo z nás má totiž kamarádku, která kvůli naší marnotratnosti zastaví diamant.

3. Proč jezdit hromadnou dopravou, když je na každém kroku taxi. Zkuste jezdit týden v kuse taxíkem po městě a na závěr spočítejte, kolik vám z výplaty asi zbylo. Asi ani na ty boty už by nezbylo...

4. Běhat po městě na vysokých podpatcích není nic náročného. Narazit na boty na podpatku, které jsou stejně pohodlné jako tenisky prostě není možné. Nebo se snad mýlíme?

5. Móda vás uživí stejně dobře jako opravdové jídlo. NE, neuživí!

6. Stačí napsat jeden sloupek týdně a máte vyhráno. Upřímně si nedokážeme představit, jak vysoká by měla být částka na výplatní pásce, aby si člověk po sepsání jednoho sloupku mohl dopřávat takový životní komfort.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama