Reklama

7 důvodů, proč si smazat všechny randící aplikace ze života

Existuje okamžik, ve kterém je dobré říct si DOST.
Reklama
9047

Aplikace, které nám pomáhají objevit nové perspektivní jedince v našem blízkém okolí, mají mnoho výhod. Věříme na lásku přes internet, ale i tak si trochu myslíme, že procento úspěšných vztahů vzniklých ve virtuálních sítích, není příliš vysoké.

Komunikace na všech aplikacích je stejná. Od několika zpráv za hodinu po setkání naživo je dlouhá cesta a málokdy má šťastný cíl. Je to zábava, ale občas taky pěkně svazující zbytečnost. Pokud vás proto provází jeden z následujících pocitů ve spojení s dating apps, zkuste si od nich dát zase na chvíli malou pauzu, a spíš než na displej telefonu koukejte chvíli jen tak kolem sebe.

1. Nebaví vás napsat jako první. Jestli čekáte, že najdete lásku a neuděláte proto nic, jste vedle. Stejně jako v životě musíte jít štěstí trochu naproti.

2. Konverzujete s tolika lidmi najednou, že už si ani nepamatujete, s kým o čem mluvíte. Píšete si totiž jednoduše spíš z nudy, než ve snaze o seznámení s někým novým a zajímavým.

3. Myšlenka na setkání s někým „divným“ vás děsí. Ne všichni, co k seznámení používají internet, jsou vyšinutí blázni, ale narazit tam na někoho takového není až zas takový problém. Takže pozor!

4. Používáte všechny apps jen tak pro zábavu. Střílet si z lidí, kteří hledají někoho na pokec / sex / svatbu není zdvořilé. A slušné vychování to je přece základ.

5. Stydíte se přiznat, že služby on-line seznamky využíváte. A proč? Co když někoho opravdu potkáte... Budete ho nutit učit se příběh o tom, jak jste se náhodou kdysi seznámili v baru?!

6. S někým chodíte. Důvod za všechny důvody. Dřív nebo později vás tam někdo vyhmátne a pro sebe si to rozhodně nenechá. Výsledek? Dost možná se vám po rozchodu pár kontaktů na schůzku bude hodit. Být na seznamce a s někým chodit zároveň, jako byste své lásce říkali, že už brzo přijde rozchod z nudy a vy utečete za lepším. Chcete snad tohle někomu říkat?

7. Místo radosti vám aplikace přináší deprese a smutky. Pokud je jediné, co z používání seznamky máte, splín a pocit osamělosti, mažte to všechno hned teď!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama