Reklama

7 nechutností, o kterých budete mluvit jen v kruhu svým nejbližších přátel

Logicky!
Reklama
8190

V práci fungujeme jako profesionálové bez velkých citových projevů, před rodiči a prarodiči platíme za slušňáka, který sprostá slova používá jen, když je nejhůř, vede spořádaný život, má dobré studijní výsledky, podává včas daňové přiznání... U doktora jsme distingovaný jedinec, který žije zdravě a hazarduje se životem jednou za 100, možná spíš za 1000 let. S drahou polovičkou jsme díky všem těm kouzlům lásky sice sami sebou, ale najde se pár témat, která jsou prostě na věky věků tabu!

S nejlepšími kamarády jsme ale zhýralci utržení ze řetězu, kteří se při diskuzi nad sklenkou vína (lahví vína, sudem piva, pořádnou prasárnou z fastfoodu...) můžeme bavit o všem. Na co přesně narážíme?

1. Ho*na

Nepříjemnosti se zažívacím traktem nepatří na seznam korektních témat téměř s nikým, před top strop kamarády ale můžeme sem tam nahlas vyslovit slova jako průjem, prdy a další ze série výrazů, které mohou barvitě vykreslovat ranní počin na toaletě.

2. Nemoci

Pochlubit se nahlas chřipkou, rýmičkou, zápalem plic se nestydí snad opravdu nikdo. Hemeroidy, chlamýdie, herpes, kvasinky... Zkuste o nich mluvit s kolegou u oběda?!

3. Hygiena

„Včera mi ta vodka nesedla. Po ranním vstávání přišel objev zvratků kolem postele.“ No, sdělení pro silné žaludky dalo by se říct. Před kamarádem jdou ale stresy z odsouzení stranou. Rozhodně i v případech, když spolu třeba probíráte, že jste tak unavení, že jste se včera večer do sprchy prostě nedokopali.

4. Tma

Říct rodičům, že i v pokročilém věku musíte mít přes noc rozsvícenou lampičku, a tma je vašim úhlavním nepřítelem, by si asi klepali na čelo. Tak každý máme něco, no...

5. Náhodné použití (doplňte si sami)

Zmrzlinu nemáte problém dělit mezi sebe a svého psa (jeden kopeček, a lízání na střídačku), na vašem jídelníčku už se objevila ochutnávka hmyzu, psích granulí... V rychlosti jste si místo trhání obočí kousek oholili žiletkou spolubydlícího...

6. Sex

O nekonečné jízdě všech možných úchylek vám asi říkat nemusíme, a vy nám samozřejmě taky ne. O tom, k čemu v posteli tíhnete vy, můžete přece pokecat s přáteli.

7. Trapasy / Životní zvraty / Přešlapy

Nikdo není dokonalý a poblít v baru neznámého člověka, sníst na posezení vepřové koleno a dojíst se pizzou, políbit i přes lásku doma někoho v rámci noční párty... Nebudeme si nic nalhávat, stane se a rozebírat to v rozhlasu nemá smysl.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama