7 věcí, kterým musíte dát po 20. narozeninách STOP

7 věcí, kterým musíte dát po 20. narozeninách STOP7 věcí, kterým musíte dát po 20. narozeninách STOP No vážně...

7 věcí, kterým musíte dát po 20. narozeninách STOP
 
{loadposition breadcrumb}

7 věcí, kterým musíte dát po 20. narozeninách STOP

No vážně...

Každý má přechod do dospělosti spojený s něčím jiným. Někdo se cítí být hotovým člověkem v osmnácti letech, někdo si počká na maturitní ples a k někomu se dospělé já přimotá třeba až s prvním dítětem. My ho máme tak nějak spojené s rozlučkou s posledními -náctými narozeninami a s příchodem těch pověstných variant končících na -cet! Takže 20!

A jaké změny by s tímhle číslem do našeho života měly vstoupit?

1. Stop utrácení peněz za věci, které nepotřebujete! Ne, ani každodenní nadávání na to, že nemáte ve své skříni vůbec nic na sebe, není důvod. Nad nákupy je prostě občas dobré přemýšlet.

2. Stop prokrastinaci! Zapomeňte na chorobné odkládání věcí, na zítra, pozítří, nebo na další rok. Začněte se soustředit sama na sebe a sestavte si plán úkolů a povinností, které vás vynese do oblak kariérního i osobního nebe.

3. Stop závislosti na rodičích! Rodiče vás živili už dost dlouho a tak je čas na hledání brigády nebo nějaké práce na poloviční úvazek. A taky na samostatné bydlení...

independent

4. Stop nešťastnému vztahu jen z pohodlnosti! Ano, vlastně vám s ním nic nechybí, je hodný a snaživý, ale jakmile ho vidíte víc než třikrát týdně, máte chuť být jednoduše neviditelná. Tak takhle ne! Správný postup? Rozchod a hledání někoho s kým vám bude dobře klidně 7x24 hodin týdně.

5. Stop postelovým rizikům! Kondom, kondom, kondom!

kondomy

6. Stop sdílení každé hlouposti na sociálních sítích! Některé věci si prostě nechte pro sebe.

7. Stop lenosti! Jestli se nezačnete hýbat teď, za půl roku si budete na snídani s kamarádkami stěžovat na bolavá záda, za pět let přijdete na stejnou snídani o berlích a za deset let...  

gif-cviceni

Související články:

15 věcí, které řeknete jen své nejlepší kamarádce
Padesát odstínů šedi: Premiéra za okamžik
5 fashion aplikací, které musíte mít
 
sledujte nás na instagramu