Reklama

8 důkazů, že jste ve skutečnosti extrovertní introvert

Ani otevřená, ani uzavřená... Prostě něco mezi.
Reklama
9045

1. Small talk považujete za ztrátu času.

Ve chvíli, kdy s někým zapředete hovor, máte chuť mluvit o něčem, co má smysl. Chcete se dozvědět něco nového, chcete se nechat poučit, nebo konverzovat na osobní úrovni s cílem vzájemně se poznat. Rozhovor o tom, jak je venku hezky považujete jednoduše za zbytečný.

2. Chcete být obklopená velkou skupinou lidí, nebo být absolutně sama.

Máte dny, ve kterých nechcete vylézat z postele, chcete si číst a mít u toho vypnutý telefon. Nemáte náladu vycházet z domu a jediný cíl vašeho dne je být chvilku sama se sebou. Vedle vašich soukromých dní se ale objevují i dny, které s láskou naplníte počtem schůzek, káv a drinků ve velké společnosti. Vaše dny jsou zkrátka buď, a nebo...

3. Žijete ve své vlastní hlavě.

Máte tendenci nad vším dlouze přemýšlet, ale většinou jen v prostorách vlastní hlavy. Nepotřebujete všechno hned s někým konzultovat, sama si v hlavě dokážete vytvořit dvě opoziční strany, které mezi sebou necháte klidně pohádat.

4. Nevadí vám být sama, ale k smrti se děsíte toho být osamocená.

Ráda trávíte čas ve své vlastní společnosti. Ne ale natrvalo. Cítit blízkost lidí kolem sebe je pro vás důležité i v momentech, kdy jste od sebe vzdálení stovky kilometrů.

5. Milujete poslouchání příběhů druhých.

Otázku „jak se někdo má“ nepokládáte jen ze zdvořilosti, máte radost z toho někomu naslouchat. Přátelství je pro vás vším a dozvídat se novinky upřednostňujete před tím sdělovat, co je nového u vás.

6. Pečlivě vybíráte, koho pustíte do svého života.

Ke konverzaci s neznámými lidmi jste otevřená, ale o svém soukromí se nerozpovídáte jen tak před někým. Důvěra vyžaduje čas a vy rozhodně nejste typ, který by takovou pasáž v jakémkoliv vztahu uspěchal.

7. Jste naprosto flexibilní.

Stejně jako s radostí vyrazíte na týden pod stany kempovat, užijete si i pobyt v luxusním hotelu v centru města. Místo trápení s vymýšlením, co budete podnikat, se radši necháváte obklopovat vymyšleným programem od někoho jiného. Pak už stačí jen vybrat to pravé podle své aktuální nálady.

8. Vycházíte dobře s kýmkoliv.

Nevyhledáváte žádné specifické povahové rysy, umíte navázat konverzaci téměř s kýmkoliv a nikdo se ve vaší společnosti necítí špatně.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama