8 maličkostí, které z každého dne udělají ten nejlepší

Užijte si následujících 24 hodin naplno.
10205

1. Připravte si na další den ráno oblečení. Nikomu to po ránu nemyslí úplně jasně a nekonečné hledání ve skříni těch správných kousků, nebo i samotné vymýšlení, co na sebe nám den dokáže jedině zprotivit.

2. Rozmazlujte se! Dopřejte si v každém dni maličkost, kterou jste si přály. Kopeček zmrzliny, sklenku dobrého vína, nebo třeba nové boty (a ve slevě ať je to dvojitá výhra)!

3. Projděte se. I 30 minut chození na čerstvém vzduchu dokáže rozproudit vaši mysl dostatečně na to, aby se začala usmívat uvnitř i navenek.

4. Vyrazte na oběd se spolupracovníky, s rodinou nebo kamarády. Společnost vám udělá dobře a navíc na chvilku budete mít myšlenky plné někoho jiného, než jen toho, co vás aktuálně trápí.

5. Donuťte se usmát sama na sebe. I falešný smích pomáhá - vyzkoušeno.

6. Jezte ořechy a luštěniny. Jídelníček vycházející z rostlinných ingrediencí je klíčovým pro dlouhý a zdravý život. Možná nebudete pozorovat výsledky přes noc, ale až se ve 100 letech potkáme na dortíku v kavárně, budeme si vzájemně gratulovat.

7. Vyrazte ven v pohodlných botách. Nenechte se svazovat diktátem módních návrhářů a užijte si pohodlí, které vám nabídnou klidně i obyčejné tenisky.

8. Myslete na svou budoucnost. Nechceme po vás plány na dalších 20 let, ale spíš jen trochu těšení na to, co přijde. Klidně to může být výlet, rande, návštěva nově otevřené kavárny. Prostě pozitivní mysl vpřed!