Reklama

8 maličkostí, na které je dobré připravit se před tím, než začnete chodit s někým, kdo je rád sám

Samotáři všech zemí, spojte se!
Reklama
9703

Nejde ani náhodou o uzavřené samotáře, kteří by nejradši obývali pustý ostrov jen sami ve své společnosti. Na první pohled jsou od „obyčejných“ lidí k nerozeznání. Ve společnosti působí jako suveréni, které nerozhodí nic. Dokáží se bez problému seznamovat, konverzovat, být mezi hromadou neznámých lidí stejně, jako dokáží být sami se sebou. Nikdo o nich toho moc neví, jsou schopní řečníci, kteří vás ukecají. O sobě ale dokážou i v hodinovém monologu neříct vlastně nic.

Za jejich pevnou ochranou zdí, přes kterou nikoho nepustí, se ale schovávají citliví jedinci, kteří dokáží oddaně milovat až do konce dnů. Získat si ale jejich důvěru není nejjednodušší. A na která úskalí si v jejich dobývání dát pozor?

1. Nikdy vám nebudou věřit jako první. Důvěru musíte prvně ukázat vy vůči nim.

2. Učí se věřit i sami sobě a potřebují cítit podporu i ve chvílích, kdy si o ní neřeknou. Každý úspěch se počítá.

3. Nepotřebují vás po svém boku. Jsou s vámi proto, že chtějí. Nesnažte se ukázat, že dokážete vzít životní otěže do svých rukou. Tady bude všechno 50 na 50.

4. Jediný člověk, kterému věří, jsou oni sami. Nevyčítejte jim proto, že vám toho říkají málo. Každá věta,kterou o svém soukromí vysloví nahlas, je pro ně uvnitř velkým vnitřním bojem.

5. Bojí se působit na druhé slabě. Dokáží být sami, protože se o sebe dokáží postarat. Ve všech ohledech a vždycky. Nikdy o tom nepochybujte.

6. Není pro ně žádný problém jít osamotě na večeři, svatbu, do divadla, na ples... Dokáží se seznámit a nejsou svázáni strachem z toho, že bez doprovodu budou ve společnosti méněcenní.

7. Bojí se ukazovat své vlastní slabosti. Pokud ale v případě, že vám jednu ukáží, zareagujete s pochopením a respektem, jejich srdce si získáte navždy.

8. Je pro ně složité opravdu milovat. Každý vztah pro ně začíná velkou nedůvěrou a může trvat i roky, než se ledy povolí.   

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama