Reklama

8 věcí, které by se měla naučit žena ve chvíli, kdy je single

Posilujte své já a každou životní situaci berte jako výzvu.
Reklama
8808

1. Nebojte se vyrazit na večírek sama. Buďte středem pozornosti a nezůstávejte v koutě s partou svých kamarádek. Baby nebude sedět v koutě.

2. Poddejte se kouzlu samoty. Nejde o nic zákeřného. Být chvíli jen sama se sebou vám může otevřít oči víc, než názor zástupu přátel. (P.S.: Nepleťte si samotu s osamělostí.)

3. Poznejte hodnotu přátelství. Že se s vám přátelí lidé v momentech, kdy z vás sálá pozitivní energie je fajn, občas je ale potřeba taky prověřit vztahy v období temna. Tak schválně, máte komu si postěžovat po telefonu, nebo nad drinkem ve společnosti.

4. Soustřeďte se sama na sebe. Poznávejte, co od života čekáte. Zkoumejte, co vás opravdu baví a co děláte kvůli společenským konvencím.

5. Život není jen o vztahu. Naplánujte piknik s přáteli, vyrazte poznávat svět, naučte se nový jazyk a čas, který byste za normálních okolností strávila na rande investujte do něčeho nového.

6. Naučte se dovést na vrchol. Poznávejte nejen svou psychiku, ale soustřeďte se i na tělesné pudy. Dotýkejte se, hlaďte se, milujte se. Dosáhnout orgasmu s budoucím mužem bude díky vašemu průzkumu o moc jednodušší.

7. Zjistěte, co všechno zvládnete sama. Pokud jste ve vztahu stoprocentně spoléhala na druhého, ukažte vlastní kuráž a začněte plnit úkoly sama za sebe jeden po druhým.

8. Vnímejte důležitost opravdových problémů. Najednou je jedno, jestli zavolá, nebo ne...

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama