Reklama

8 životních lekcí, které dokáží přijmout jedině majitelé čtyřnohých mazlíčků

… při každé procházce!
Reklama
9604

Že je pes nejlepší přítel člověka, nelze zpochybnit. Pes je ale v našich životem i něčím mnohem důležitějším – učitelem, jak si užít každou minutu svého života naplno.

1. Každý krok, který vedle vás podniká si užívá naplno. Je mu jedno, jaký je cíl, důležitá je pro něj cesta. Díky nutnosti pozorovat každou maličkost a užívat si výhled a všechny vjemy okolo ho v daný okamžik budoucnost nezajímá.

2. Nebojí se zastavit a poslechnout volání přírody. Nehledá ve volných chvílích hezkosti na Instagramu a statusy ex parnera na FB. Schoulí se do klubíčka, hraje si, mazlí se, poslouchá své instinkty.

3. Nebojí se projevit, jak moc je šťastný, smutný, unavený... Nepotřebuje se před okolním světem ukazovat jen v tom nejlepším světle. Ukazuje vždy jen sám sebe.

4. Nikdy není dost starý na to být zase štěnětem. Na to, jak se bavit a hrát si, se prostě nezapomíná.

5. Nikdy nezapomíná, ale dokáže odpustit. Moc dobře ví, kdo mu dává největší porce lásky i jídla do misky. Když se ale jednou podmínky změní, dokáže to s pochopením přejít. A kdyby náhodou ne, štěkne si a vše urovná tak, jak se mu líbí.

6. Milovat neznamená svázat se, ale dát se druhému v celé své kráse. Odevzdat se, uvolnit se, důvěřovat a spoléhat se na druhého. To je oddanost a bezpodmínečná láska.

7. Nebojí se štěkat na malé stejně jako na velké protivníky, když jde do boje, jde do toho naplno. Nebát se ozvat, když se mu někdo nelíbí? Žádný problém.

8. Dokáže přijímat komplimenty od cizích lidí. Hledá na lidech to nejlepší a až potom, co ho zklamou je schopný se k nim otočit zády.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama