Buďte školní star! Must-have seznam pro populární holky

Co vám ve školních lavicích rozhodně nesmí chybět...
10692

1. Kosmetická taštička plná nezbytností! Lesky, balzámy, pilníky, náplasti… To vše a mnohem víc se vždy hodí mít při sobě. Být připravená znamená nebýt zaskočená! 

2. Cool diář nebo zápisník. Není možné udržet tolik novinek, které s sebou nový školní rok přináší jen v hlavě. Nezbytností je proto diář, který bude nejen funkční, ale taky stylový. Nemůžete žádný takový najít? Žádný problém! Nakupte si samolepky, razítka a jiné doplňky a udělejte si design sama! Nespornou výhodou je, že takový diář, budete mít opravdu jen VY! Zkuste se podívat na Youtube na návod, jak si vyrobit „bullet journal“. 

3. Batoh. Časy, kdy nám batohy přišly out a nahrazovaly jsme je nejrůznějšími kabelkami, jsou fuč! Batohy hlásí obrovský comeback a vybírat je opravdu z čeho! Při výběru si dejte záležet na každém detailu. Svého nového krasavce totiž budete mít denně na očích, tak ať to stojí za to. 

4. Svačinkujete? Pak si pořiďte stylové přepravky na svačiny a pití. Vybrat si můžete od retro designů až po nejmodernější “krabičky”. Když se navíc naučíte svačiny či obědy chystat, ušetříte značnou sumu, kterou můžete následně investovat do podzimních outfitů, díky kterým budete hvězdou školních dní.

 

 

 

sledujte nás na instagramu