Buďte spokojená a šťastná: Teď hned

Nic není zadarmo...
11997

A i na štěstí a spokojenosti se musí pracovat. Jak? Nejlépe pravidelně a s pozitivním pohledem na věc.

Pojďte s námi štěstí naproti!

1. Nesrovnávejte se s ostatními. Je to to nejhorší, co můžete udělat... Jste originál a co je důležité a podstatné pro ostatní, nemusí být pro vás. Stanovte si své cíle a snažte se být tou nejlepší verzí sami sebe! To je totiž nejvíc.

2. Pozitivní myšlení. Možná to bude znít jako klišé ale není. Pozitivní myšlení má totiž obrovskou sílu. Na co myslíte, to si do života ať už vědomě nebo nevědomě přitahujete. Opravdu si nijak nepomůžete tím, že budete vše vidět černě, na vše budete nadávat a budete se jen mračit. Zkuste to obráceně. Hledejte na všem to dobré, z toho špatného si berte ty nejcennější lekce a vizualizujte si vaši budoucnost v těch nejrůžovějších barvách. Chce to trénink ale věřte, že to funguje.

3. I pád je pohyb dopředu. I když se vám třeba teď nedaří neztrácejte víru v lepší zítřky. Každý dělá chyby a je to naprosto přirozené a v pořádku. 

4. Nenechte se do ničeho tlačit. Pokud na vás má vaše okolí přehnané nároky nebo vás tlačí někam, kde se necítíte komfortně, zastavte to. Sami si určete, kterým směrem chcete jít, i když to bude třeba uplně opačný směr, než kterým jdou vaši blízcí.

5. Mějte sny a cíle. A udělejte každý den alespoň minimum, pro jejich dosažení. Sny se plní ale spoléhat se jen na osud by bylo pošetilé. 

6. Odměňujte se. Čímkoliv a kdykoliv. A hlavně si NIKDY nic nevyčítejte. Výčitky jsou jedna z nejhorších věcí, které vás můžou potkat. Ať už se stane cokoliv, berte to tak, že minulost už nezměníte, do budoucnosti nevidíte a jediné na čem záleží je přítomný okamžik, kterým právě teď žijete. Tak si ho užijte na maximum ať už jste kdekoliv a děláte cokoliv.