Dejte STOP pochybám sama o sobě aneb 4 tipy, jak se nezbláznit

Všichni, naprosto všichni prožívají něco důležitějšího a smysluplnějšího než vy! Také máte ten pocit?
10460

Hlavně se uklidněte a zkuste postupovat podle našeho rychlého návodu

1. Žijte svůj život. Je to těžké. Jste ve věku, kdy se zkrátka všichni zasnubují, berou nebo rodí. To je holt přirozený vyvoj života a vy s tím nic nenaděláte. Co s tím, když vás se zkrátka nic z toho netýká? Taky zkrátka nic! Zůstaňte v naprostém klidu, nadechněte se a užívejte si svou vlastní přítomnost. To, že ostatní dělají významné životní kroky přece neznamená, že vy musíte taky. Naopak! Užívejte si to, co máte, protože až přijde to, co mají ostatní teď, už na to nebude čas.

2. Netlačte na pilu. Lehce se řekne, hůře dělá.. Buďte ale přesto nad věcí. Přece k tomu aby váš život byl naprosto pohádkový, nepotřebujete kroužek z drahého kovu a slib věrnosti… Koukněte se na to i z druhé strany... Vy se ze vztahu vyvážete daleko lépe, než ti “okroužkovaní”.

3. Nejste těhotná. Je opravdu nezbytně nutné, abyste teď a tady byla těhotná právě proto, že všichni ostatní jsou? Když ostatní skočí, tak vy taky?

4. Buďte přející. Určitě i vy za sebou máte lepší a horší období. Pokud se momentálně nacházíte na té “horší” straně, věřte, že brzy bude lépe. Nic netrvá věčně a i vaše sad days jsou sečteny. Nezahořkněte proto, ostatním vše přejte, protože až budete vy prožívat svoje štěstí, budete se o to s nimi chtít taky podělit.