Dokonalé ráno bez stresu: Připravte se na něj už večer

Rána bývají za trest...
11894

Většinou všechny. Kromě těch, kdy se vzbudíme na dovolené nebo je zrovna víkend. Ty ostatní rána jsou ale ve znamení stresu, shonu a chaosu. 

Jak tomu šílenému rannímu kolotoči uniknout? Připravte se na ráno už večer! Věřte nám, že pokud se naučíte naše triky, proplujete ránem bez problémů! Jak na to?

1. Připravte si snídani večer. Není nic horšího než vyběhnout z domu bez snídaně. Lepší varianta je ta, že cestou někde popadnete kafe a donut, horší je, že nestihnete ani to. Myslete na to, že pokud tělu nedáte ráno potřebné palivo, nebude mít sílu a energii na všechno, co po něm ten den budete chtít. Budete zbytečně unavení a podráždění. Nachystejte si proto vydatnou snídani večer a ráno máte o starost míň.

2. Outfit. Jeho příprava je klíčová. Nevíme jak vy, ale my se nejvíc zasekneme vždycky na tomhle bodě.

3. Vše důležité na jednom místě. Klíče, karty, počítač... Prostě vše, co normálně při odchodu zběsile hledáte po bytě dejte na jedno místo - nejlépe ke dveřím a ráno stačí vše popadnout a utíkat.

4. Vlasy. Víte, že nebudete mít ráno čas ( nebo chuť ) vytvářet žádné extra vlasové kreace? Pak stačí, když si do vlasů před spaním nastříkáte suchý šampon a uděláte si na noc nedbalý drdol. Ráno stačí vlasy rozpustit, prsty pročesat, přestříknout lakem na vlasy a jste připravená.

5. Cvičení. Věřte tomu nebo ne ale pokud se přemůžete a nastavíte si budík dřív, abyste si mohli zacvičit, váš den bude naprosto perfektní. Věřte nám. Rozproudí se vám krev, nastartuje metabolizmus a budete mít energie na rozdávání. Ten pocit "po" je k nezaplacení.

sledujte nás na instagramu