Reklama

GIRL POWER: 5 lekcí, které vás v životě naučí jednat

Co si neuděláte, to nemáte...
Reklama
9080

Sníte o svém vlastním úspěchu, o tom, že budete v životě dělat jen to, co vás baví... Chcete se každý den smát, jíst zdravě, cvičit, potkávat se s přáteli, starat se o rodinu, učit se cizí jazyky, odpočívat... Rozumíme vám, taky máme občas chutě proměnit se v superženu, která za 24 hodin zvládne všechno na světě. Pak ale ráno o pět minut zaspíme, a když už se nám nepovedlo úplně božsky ráno, zkusíme se v superženu proměnit až od zítřka. Podle výzkumu ekonomů Gala Zaubermana a Johna Lynche naše mysl opravdu věří, že věříme, že budeme mít v budoucnu víc času a tak bezhlavě slíbíme okolí i sami sobě cokoliv. Jen pokud je to až v budoucnu.

Pokud chcete ale rozhýbat svůj vlastní život, na odkládání všech změn, jednoduše nemáte čas. Co můžete udělat hned... Stačí začít jednat!

Nepodceňujte přípravu

Úspěch nejsou jen peníze na kontě. Úspěch není jen nekonečná dřina v práci, ve které trávíte 22 hodin denně, úspěch je i umytá hlava, rovná záda a outfit, který říká: „Dokážu všechno na světě.“

Udělejte si průzkum

Definujte své cíle a to, čeho chcete dosáhnout. Najděte lidi, kteří vaše osobní cíle naplňují svým konáním už teď a dojděte si pro inspiraci, jak na to šli oni. Představí vám všechny pozitivní i negativní stránky věci a třeba přihodí i pár rad, jak toho všeho dosáhnout bez nutnosti zbytečných failů.

Udržujte osobní vztahy, ale nehrajte divadlo

Dosáhnout vysněných cílů bez jakékoliv pomoci je úctyhodné, pomoc ale rozhodně není nic zakázaného. Zjistěte své vlastní možnosti a ve věcech, ve kterých se necítíte, jednoduše požádejte o pomoc. Každý kontakt je jako poklad, se kterým je dobré jednat s úctou a respektem.

Vytvořte plán

Nepřeskakujte z místa na místo od úkolu k úkolu. Multitasking je out a zelenou dostává vždy ten, který je schopen se koncentrovat na věci bod po bodu.

Nestresujte se a buďte si jistá výsledkem

Pokud vám těsně před startem zažene do kouta strach z neúspěchu, oklepejte ho ze sebe jednou pro vždy. Zdravé sebevědomí je základ a kdo jiný by vašim plánům měl věřit, než vy sama. Opakujte si pořád dokola, že jste strůjcem svého osudu a hestli v životě chcete být šťastná, budete proto muset začít něco dělat. Protože bez práce...

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama